Tallenna tuotetiedot Word-tiedostoon:
Vaihtoehdot:
Oletustuloste sisältää tuoteselitteen, kysytyimmät ominaisuudet ja suositeltavat yhteensopivat tuotteet.
Lisää dokumenttiin:
Samsung Galaxy A32 5G poistaa nopeusrajoitukset puhelimen käytöstä. Suoratoista, pelaa ja jaa sisältöä huippunopeuksilla ja ilman viiveitä. Nopean ja luotettavan 5G-yhteyden ansiosta et joudu odottelemaan ja tehokkaan akun avulla voit jatkaa pidempäänkin.
Tuotetta ei ole saatavilla
Tuotteen saatavuus: TE
Toimitus: ei varastossa (TE)
(Tuote saattaa poiketa kuvasta ja kuvan tuote voi sisältää osia jotka eivät kuulu varsinaiseen tuotteeseen.)
SAMSUNG GALAXY A32 5G ENTERPRISE EDITION AWESOME BLACK 64GB
Samsung Galaxy A32 5G poistaa nopeusrajoitukset puhelimen käytöstä. Suoratoista, pelaa ja jaa sisältöä huippunopeuksilla ja ilman viiveitä. Nopean ja luotettavan 5G-yhteyden ansiosta et joudu odottelemaan ja tehokkaan akun avulla voit jatkaa pidempäänkin.
Ultralaajakulma tarjoaa laajan näkymän ja makro tallentaa pienimmätkin yksityiskohdat. Neljän kameran avulla voit ikuistaa ympäristösi juuri niin kuin sen näet. Kamerat on integroitu saumattomasti puhelimen muotoiluun ja puhelin tuntuu miellyttävältä kädessä.
- Nopeampi käyttökokemus
- Tehokkaan 5000 mAh:n akun ansiosta voit tehdä mitä haluat todella pitkään
- Neljä upeaa kameraa auttaa sinua ikuistamaan kaikki tärkeät hetket
- Vaikuttavia pelielämyksiä Frame Boosterin ja tekoälypohjaisen Game Boosterin avulla
- Galaxy A32 5G:n kamerat on integroitu puhelimeen niin, että ne vievät vain vähän tilaa
- One UI -käyttöliittymällä pidät ohjat käsissäsi
- Dolby Atmos surround -ääni
- Samsung Knox takaa tietoturvan
www.samsungknox.com
Ominaisuudet
Avaa lisää tietoja klikkaamalla alla olevia otsikoita. Avaa kaikki tiedot kerralla klikkaamalla "Näytä kaikki ominaisuudet"-nappia.
Näytä kaikki ominaisuudetTuotteen tiedot
| Tuotenimike | SAMSUNG GALAXY A32 5G ENTERPRISE EDITION AWESOME BLACK 64GB |
| Tuotekoodi | SM-A326BZKUEEB |
| EAN-koodi | 8806092220966 |
| Takuu | 24 KK |
▶
| Bluetooth | Kyllä |
| Sarja |
▶ Akku
| Akun kapasiteetti, mAh | 5000 |
▶ Datasiirto
| Dataverkko | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot, Bluetooth 5.0, A2DP, LE, A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, NFC |
| NFC-tuki | Kyllä |
▶ Kamera
| Takakamera, MP | 48 + 8 + 5 + 2 |
| Toinen kamera | 13 |
▶ Käyttöjärjestelmä ja ohjelmisto
| Käyttöjärjestelmän versio | 11 |
| Mobiilikäyttöjärjestelmä | Android |
▶ Levyasema
| Näytön koko, " | 6.5 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1600 x 720 |
▶ Liitännät
| Dual SIM -tuki | Kyllä |
| Latausliittimen tyyppi | USB-C |
| SIM kortin tyyppi | nano-SIM |
| Yhteydet | Audio (3.5mm) , USB-C |
▶ Multimedia
| Yhteensopivat muistikortit | microSD |
▶ Muut ominaisuudet
| Lyhyt yhteenveto | Samsung Galaxy A32 5G poistaa nopeusrajoitukset puhelimen käytöstä. Suoratoista, pelaa ja jaa sisältöä huippunopeuksilla ja ilman viiveitä. Nopean ja luotettavan 5G-yhteyden ansiosta et joudu odottelemaan ja tehokkaan akun avulla voit jatkaa pidempäänkin. |
▶ Paino ja mitat
| Mitat (LxSxK), mm | 76.1 x 9.1 x 164.2 |
▶ Pakkauksen sisältö
| Laturi/verkkovirta-adapteri myyntipaketissa | Kyllä |
▶ Prosessori
| Prosessorimalli | MediaTek MT6853 Dimensity 720 5G |
| Prosessorin taajuus, MHz | 2.0 |
| Prosessorin ytimet | 8 |
▶ Puhelimen toiminnot
| Knox Mobile Enrollment-tuki | Kyllä |
| Zero-Touch Enrollment-tuki | Kyllä |
▶ Suojaus
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
▶ Tallennusväline
| Tallennuskapasiteetti | 64 GB |
▶ Verkko
| Bluetooth-versio | 5.0 |
▶ Muut
| EAN-koodi | 8806092220966 |
| Tuoteryhmä | ÄLYPUHELIMET |
| Valmistaja | SAMSUNG |
| Valmistajan koodi | SM-A326BZKUEEB |
TUOTTEEN OHEISMATERIAALI JA LINKIT
| Linkit: |
Linkki valmistajan tuotesivulle |
Yhteensopivat tuotteet
Hinnat eivät sisällä ALV:a.
Hinnat valuutassa EUR. Hinnat sitoumuksetta.
Näytä tuoterivin selitteet
Piilota tuoterivin selitteet
Varastossa – selitykset
- Bundle = Tuote kuuluu ainakin yhteen bundleen.
- ! =Erikoistarjous.
