Tallenna tuotetiedot Word-tiedostoon:
Vaihtoehdot:
Oletustuloste sisältää tuoteselitteen, kysytyimmät ominaisuudet ja suositeltavat yhteensopivat tuotteet.
Lisää dokumenttiin:
Tuotetta ei ole saatavilla
Tuotteen saatavuus: 04.06.2026
Toimitus: ei varastossa (04.06.2026)
(Tuote saattaa poiketa kuvasta ja kuvan tuote voi sisältää osia jotka eivät kuulu varsinaiseen tuotteeseen.)
LENOVO E16 G3 U5-226V/16WUXGA/16GB/512SSD/W11P/3Y
Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 22AY - Copilot+ PC - 180 asteen saranarakenne - Intel Core Ultra 5 - 226V / jopa 4.5 GHz - Win 11 Pro - Arc Graphics 130V - 16 Gt RAM - 512 GB SSD TCG Opal Encryption 2, NVMe - 16" IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi
Ominaisuudet
Avaa lisää tietoja klikkaamalla alla olevia otsikoita. Avaa kaikki tiedot kerralla klikkaamalla "Näytä kaikki ominaisuudet"-nappia.
Näytä kaikki ominaisuudetTuotteen tiedot
| Tuotenimike | LENOVO E16 G3 U5-226V/16WUXGA/16GB/512SSD/W11P/3Y |
| Tuotekoodi | 22AY0077MX |
| Valmistajan takuu | Valmistajan takuu |
| Hinta (kpl) | 1 303,00 € |
| Varastossa | 04.06.2026 |
| KPL | |
▶
| Bluetooth | Kyllä |
| Sarja |
▶ Akku
| Akun kapasiteetti, Wh | 64 |
▶ Datasiirto
| Wi-Fi | Kyllä |
▶ Energian hallinta
| Virtalähde, W | 65 |
▶ Kamera
| Kameran tehollinen erottelutarkkuus, pikseliä | 1080p + IR |
| Sisäänrakennettu kamera | Kyllä |
▶ Kestävä kehitys
| Valmistajan arvio: Koko elinkaaren aikaiset CO2 -päästöt, kg | 182 |
| Valmistajan arvio: Päästöarvioissa käytetty tuotteen elinkaari, vuotta | 4 |
| Valmistajan arvio: Valmistuksen aikaiset CO2 -päästöt, kg | 154.52 |
| Ympäristösertifikaatit | EPEAT Gold , Energy Star 9.0 , ErP , RoHS compliant , TCO |
▶ Käyttöjärjestelmä ja ohjelmisto
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro |
▶ Langattoman lähiverkon ominaisuudet
| WLAN antennit | 2x2 |
▶ Levyasema
| Kiiltävä näyttö | Ei |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön koko, " | 16 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1920 x 1200 |
▶ Liitännät
| Ethernet LAN (RJ-45) -portit | 1 |
| Integroitu muistikortinlukija | Ei |
| Telakointi | Thunderbolt , USB-C |
| Thunderbolt-porttien määrä | 1 |
| USB-A (USB 3.2) porttien määrä | 2 |
| USB-C (USB 3.2) porttien määrä | 1 |
| Yhteydet | Audio (3.5mm) , Ethernet (RJ-45) , HDMI , Thunderbolt 4 , USB-A , USB-C |
▶ Mikrofoni
| Kiinteä mikrofoni | Kyllä |
▶ Muisti
| Muistin kellotaajuus, MHz | 5600 |
| Muistipaikat | 2 |
| Muistipaikat (vapaana) | 1 |
| Sisäinen enimmäismuisti, GB | 64 GB |
| Sisäinen muisti, MB | 16 GB |
| Sisäisen muistin tyyppi | DDR5 |
▶ Näppäimistö
| Erillinen numeronäppäimistö | Kyllä |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
▶ Näytönohjain
| Näytönohjain | Intel Arc Graphics 130V |
| Näytönohjain muisti (dedikoitu) GB | Käyttää keskusmuistia |
| Näytönohjainperhe | Intel Arc |
▶ Paino ja mitat
| Mitat (LxSxK), mm | 356 x 249 x 10.1/17.05 |
| Tuotteen paino, g | 1630 |
▶ Prosessori
| Copilot+PC | Ei |
| Intel Hyper Threading | Ei |
| Intel Smart Cache, MB | 8 |
| Intel Turbo Boost, GHz | 4.50 |
| Intel Virtualisointi teknologia | VT-x / VT-d |
| NPU | Kyllä |
| Pienitehoisten energiatehokkaiden ytimien määrä | 4 |
| Prosessorimalli | Intel Core Ultra 5 226V (Max. 4.50 GHz, 8M, 8C) |
| Prosessorin ytimet | 8 |
| Suoritinperhe | Intel Core Ultra 5 |
| Suoritinvalmistaja | Intel |
▶ Suojaus
| Kaapelilukkopaikka | Kyllä |
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
| TPM-turvapiirin versio | 2.0 |
| Älykortinlukija | Ei |
▶ Tallennusväline
| Optinen asema | Ei |
| Tallennuskapasiteetti | 512 GB SSD |
▶ Verkko
| Bluetooth-versio | 5.3 |
| Mobiiliyhteys | Ei |
| WLAN tyyppi | Wi-Fi 6E |
▶ Ääni
| Kaiuttimen teho, W | 2 x 2 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
▶ Muut
| Tuoteryhmä | KANNETTAVAT TIETOKONEET |
| Valmistaja | LENOVO |
| Valmistajan koodi | 22AY0077MX |
TUOTTEEN OHEISMATERIAALI JA LINKIT
| Linkit: |
PSREF |
Suositeltavat tuotteet
Yhteensopivat tuotteet
▶KAAPELIT
▶KANNETTAVIEN LAUKUT
▶KUULOKKEET JA MIKROFONIT
▶NÄPPÄIMISTÖT JA HIIRET
▶NÄYTÖT
▶TELAKOINTIASEMAT
Hinnat sisältävät ALV:n.
Hinnat valuutassa EUR. Hinnat sitoumuksetta.
Näytä tuoterivin selitteet
Piilota tuoterivin selitteet
Varastossa – selitykset
- Bundle = Tuote kuuluu ainakin yhteen bundleen.
- ! =Erikoistarjous.
