Tallenna tuotetiedot Word-tiedostoon:
Vaihtoehdot:
Oletustuloste sisältää tuoteselitteen, kysytyimmät ominaisuudet ja suositeltavat yhteensopivat tuotteet.
Lisää dokumenttiin:
Samsung Galaxy A13 SM-A135F/DS, 16.8 cm (6.6"), 4 GB, 64 GB, 50 MP, Android 12, Black
Tuotetta ei ole saatavilla
Tuotteen saatavuus: TE
Toimitus: ei varastossa (TE)
(Tuote saattaa poiketa kuvasta ja kuvan tuote voi sisältää osia jotka eivät kuulu varsinaiseen tuotteeseen.)
SAMSUNG GALAXY A13 LTE DUAL-SIM BLACK 64GB
- Tyylikäs muotoilu ja reilu 6,6 FHD Infinity V-näyttö
- Monipuolinen neloiskamera: korkearesoluutioinen pääkamera, ultralaajakulma, makro, bokeh ja selfie
- Laajennettavaa tallennustilaa jopa 1 Tt erillisellä micro SD -kortilla
- Samsung Knox -turvajärjestelmä suojaa matkapuhelintasi läpikotaisin
Ominaisuudet
Avaa lisää tietoja klikkaamalla alla olevia otsikoita. Avaa kaikki tiedot kerralla klikkaamalla "Näytä kaikki ominaisuudet"-nappia.
Näytä kaikki ominaisuudetTuotteen tiedot
| Tuotenimike | SAMSUNG GALAXY A13 LTE DUAL-SIM BLACK 64GB |
| Tuotekoodi | SM-A135FZKVEUB |
| EAN-koodi | 8806094116670 |
| Takuu | 24 KK |
▶
| Bluetooth | Kyllä |
| Näyttö | 6,6" FHD+ (720x1600) TFT Infinity-V Display |
| Sarja |
▶ Akku
| Akun kapasiteetti, mAh | 5000 |
▶ Datasiirto
| NFC-tuki | Kyllä |
| Wi-Fi | Kyllä |
▶ Kamera
| Sisäänrakennettu kamera | Kyllä |
| Takakamera, MP | 50 + 5 + 2 + 2 |
| Toinen kamera | 8 |
▶ Käyttöjärjestelmä ja ohjelmisto
| Mobiilikäyttöjärjestelmä | Android |
▶ Levyasema
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Näytön koko, " | 6.6 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 720 x 1600 |
▶ Liitännät
| Dual SIM -tuki | Kyllä |
| Integroitu muistikortinlukija | Kyllä |
| Latausliittimen tyyppi | USB-C |
| Yhteydet | Audio (3.5mm) , USB-C |
▶ Muisti
| Käyttäjämuisti | 4 GB |
| Suurin muistikortin koko, GB | 1 TB |
▶ Multimedia
| Yhteensopivat muistikortit | Micro SD |
▶ Navigointi
| GPS | Kyllä |
▶ Paino ja mitat
| Mitat (LxSxK), mm | 165.1 x 76.4 x 8.8 |
▶ Pakkauksen sisältö
| Laturi/verkkovirta-adapteri myyntipaketissa | Ei |
▶ Prosessori
| Prosessorimalli | Samsung Exynos 850 |
▶ Puhelimen toiminnot
| Knox Mobile Enrollment-tuki | Kyllä |
| Zero-Touch Enrollment-tuki | Kyllä |
▶ Suojaus
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
▶ Tallennusväline
| Tallennuskapasiteetti | 64 GB |
▶ Verkko
| Bluetooth-versio | 5.0 |
| SIM kortin tyyppi | NanoSIM |
| WLAN tyyppi | 802.11 a/b/g/n/ac 2.4G+5GHz |
▶ Väri
| Tuotteen väri | Black , Musta |
▶ Muut
| EAN-koodi | 8806094116670 |
| Tuoteryhmä | ÄLYPUHELIMET |
| Valmistaja | SAMSUNG |
| Valmistajan koodi | SM-A135FZKVEUB |
TUOTTEEN OHEISMATERIAALI JA LINKIT
| Linkit: |
Information in the official manufacturer web site (english) |
Yhteensopivat tuotteet
Hinnat sisältävät ALV:n.
Hinnat valuutassa EUR. Hinnat sitoumuksetta.
Näytä tuoterivin selitteet
Piilota tuoterivin selitteet
Varastossa – selitykset
- Bundle = Tuote kuuluu ainakin yhteen bundleen.
- ! =Erikoistarjous.
