Tallenna tuotetiedot Word-tiedostoon:
Vaihtoehdot:
Oletustuloste sisältää tuoteselitteen, kysytyimmät ominaisuudet ja suositeltavat yhteensopivat tuotteet.
Lisää dokumenttiin:
Samsung Galaxy Tab S7 SM-T870NZ, 27,9 cm (11"), 2560 x 1600 pikseliä, 128 GB, 6 GB, Android 10, musta
Tuotetta ei ole saatavilla
Tuotteen saatavuus: TE
Toimitus: ei varastossa (TE)
(Tuote saattaa poiketa kuvasta ja kuvan tuote voi sisältää osia jotka eivät kuulu varsinaiseen tuotteeseen.)
SAMSUNG GALAXY TAB S7 11" WIFI BLACK 128GB
Galaxy Tab S7 – Monipuolinen ja hintansa veroinen tabletti
Uusi Galaxy Tab S7 venyttää käsitystä siitä, mitä tabletilta voidaan odottaa.
Sen tehokas suoritin ja suuri näyttö tekevät sekä pelaamisesta että työnteosta
tehokkaampaa ja hauskempaa. Näytön suuri virkistystaajuus saa kuvan
näyttämään hyvältä ja sujuvalta elokuvissa, peleissä ja verkkosivuja selatessa.
Lisäksi mukana on uudistettu S Pen, joka tarjoaa uusia luovia mahdollisuuksia.
- Näytön 120 Hz:n virkistystaajuus antaa etulyöntiaseman pelatessa ja mahdollisuuden nauttia upeista elokuvaelämyksistä
- Uudistettu S Pen -kynä nopeisiin muistiinpanoihin ja luoviin mahdollisuuksiin
- Sujuvat, parannetut toiminnot auttavat maksimoimaan tuottavuuden
Ominaisuudet
Avaa lisää tietoja klikkaamalla alla olevia otsikoita. Avaa kaikki tiedot kerralla klikkaamalla "Näytä kaikki ominaisuudet"-nappia.
Näytä kaikki ominaisuudetTuotteen tiedot
| Tuotenimike | SAMSUNG GALAXY TAB S7 11" WIFI BLACK 128GB |
| Tuotekoodi | SM-T870NZKAEUD |
| EAN-koodi | 8806090604522 |
| Takuu | 24 KK |
▶
| Bluetooth | Kyllä |
| Sarja |
▶ Akku
| Akun kapasiteetti, mAh | 8000 |
| Akun kapasiteetti, mAh | 8000 |
▶ Datasiirto
| NFC-tuki | Ei |
| Wi-Fi | Kyllä |
▶ Kamera
| Etukameran resoluutio (numeerinen), MP | 8 |
| Sisäänrakennettu kamera | Kyllä |
| Takakamera, MP | 13 + 5 |
| Takakameran resoluutio (numeerinen), MP | 5 |
| Toinen kamera | 8 |
▶ Käyttöjärjestelmä ja ohjelmisto
| Käyttöjärjestelmän versio | 10 |
| Mobiilikäyttöjärjestelmä | Android |
▶ Levyasema
| Näytön koko, " | 11 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 2560 x 1600 |
▶ Liitännät
| Integroitu muistikortinlukija | Kyllä |
| Yhteydet | Audio (3.5mm) , USB-C |
▶ Muisti
| Sisäinen muisti, GB | 6 |
| Sisäinen muisti, MB | 6 GB |
| Suurin muistikortin koko, GB | 1 TB |
▶ Multimedia
| Yhteensopivat muistikortit | Micro SD |
▶ Navigointi
| GLONASS | Kyllä |
| GPS | Kyllä |
▶ Paino ja mitat
| Mitat (LxSxK), mm | 253.8 x 165.3 x 6.3 |
| Tuotteen paino, g | 495 |
▶ Pakkauksen sisältö
| Laturi/verkkovirta-adapteri myyntipaketissa | Kyllä , Yes |
▶ Prosessori
| Prosessorimalli | Qualcomm SDM865 Pro |
| Prosessorin taajuus, GHz | 2.4 |
| Suoritinvalmistaja | Qualcomm |
▶ Puhelimen toiminnot
| Knox Mobile Enrollment-tuki | Kyllä |
▶ Suojaus
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
▶ Tallennusväline
| Tallennuskapasiteetti | 128 GB |
▶ Verkko
| Bluetooth-versio | 5.0 |
| Mobiiliverkkoyhteys | N |
| Mobiiliyhteys | Ei |
▶ Väri
| Tuotteen väri | Black , Musta |
▶ Ääni
| Dolby | Dolby Atmos |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
▶ Muut
| EAN-koodi | 8806090604522 |
| Tuoteryhmä | TABLET-TIETOKONEET |
| Valmistaja | SAMSUNG |
| Valmistajan koodi | SM-T870NZKAEUD |
Suositeltavat tuotteet
Yhteensopivat tuotteet
▶TABLET-TARVIKKEET
Hinnat sisältävät ALV:n.
Hinnat valuutassa EUR. Hinnat sitoumuksetta.
Näytä tuoterivin selitteet
Piilota tuoterivin selitteet
Varastossa – selitykset
- Bundle = Tuote kuuluu ainakin yhteen bundleen.
- ! =Erikoistarjous.
