Tallenna tuotetiedot Word-tiedostoon:
Vaihtoehdot:
Oletustuloste sisältää tuoteselitteen, kysytyimmät ominaisuudet ja suositeltavat yhteensopivat tuotteet.
Lisää dokumenttiin:
Tablet, joka ei vähästä hätkähdä.
Dell Latitude 7220 Rugged Extreme on ainutlaatuinen tablet-laite erittäin vaativiin olosuhteisiin. IP65-suojaluokiteltu täysin pölytiivis tablet-laite on luokkansa parhaiten suojattu iskuja, tärinää, likaa ja vedenpainetta vastaan. 7220 Rugged Extreme -tablet on omaa luokkaansa raskaan kuljetuskaluston tarvikkeena, vaativissa asennusympäristöissä tai missä tahansa olosuhteissa, joissa laitteen kestävyys ja luotettavuus on ensisijaisen tärkeää. 11,6 tuuman FHD-kosketusnäyttö on ulkoilmakäyttöön soveltuva, ja se toimii erinomaisesti myös hanskat kädessä. Monipuoliset lisävarustevaihdoehdot tekevät 7220 Rugged Extremestä yhden monikäyttöisimmistä ja ainutlaatuisimmista ammattilaistyökaluista, joita Dellin valikoimista löytyy.
Tuotetta ei ole saatavilla
Tuotteen saatavuus: TE
Toimitus: ei varastossa (TE)
(Tuote saattaa poiketa kuvasta ja kuvan tuote voi sisältää osia jotka eivät kuulu varsinaiseen tuotteeseen.)
DELL 7220 I5-8365U/11.6FHT/8GB/256SSD/4G/10P/3PS
Tablet, joka ei vähästä hätkähdä.
Dell Latitude 7220 Rugged Extreme on ainutlaatuinen tablet-laite erittäin vaativiin olosuhteisiin. IP65-suojaluokiteltu täysin pölytiivis tablet-laite on luokkansa parhaiten suojattu iskuja, tärinää, likaa ja vedenpainetta vastaan. 7220 Rugged Extreme -tablet on omaa luokkaansa raskaan kuljetuskaluston tarvikkeena, vaativissa asennusympäristöissä tai missä tahansa olosuhteissa, joissa laitteen kestävyys ja luotettavuus on ensisijaisen tärkeää. 11,6 tuuman FHD-kosketusnäyttö on ulkoilmakäyttöön soveltuva, ja se toimii erinomaisesti myös hanskat kädessä. Monipuoliset lisävarustevaihdoehdot tekevät 7220 Rugged Extremestä yhden monikäyttöisimmistä ja ainutlaatuisimmista ammattilaistyökaluista, joita Dellin valikoimista löytyy.
Tärkeimmät ominaisuudet:
- 11.6" FHD -kosketusnäyttö (1920x1080), 1000 nit, ORD
- 8.sukupolven Intel Core i5-8365U 4-ydinsuoritin
- 8GB LPDDR3 2133Mhz keskusmuistia
- 256GB M.2 PCIe NVMe SSD-levy
- IP65-luokiteltu iskunkestävä, vesi- ja pölytiivis runko, tiivistetyt liittimien suojaluukut
- Taustamelua vaimentava kaksoismikrofoni
- Intel AX200 Wireless (802.11ax) 2x2, Bluetooth 5
- dedikoitu u-blox NEO-M8 GPS-kortti
- 2kpl 2-kennoinen 34Wh akku
- 1kpl USB 3.0
- 1kpl USB-C Gen 1, PowerShare-ominaisuus
- mini Serial (RS232)
- valinnaisena lisävarusteena lataava Rugged Tablet Desk Dock -pöytätelakka
- Rungossa kiinnikepaikka valinnaiselle Kensington-vaijerilukolle
- Energy Star 6.0, EPEAT sertifioitu
- pitkä tuotantoelinkaari ja vakaa levykuva
- Windows 10 Professional 64bit käyttöjärjestelmä.
- 3 vuoden kansainvälinen ProSupport on-site takuu, vasteaika seuraava työpäivä
Ominaisuudet
Avaa lisää tietoja klikkaamalla alla olevia otsikoita. Avaa kaikki tiedot kerralla klikkaamalla "Näytä kaikki ominaisuudet"-nappia.
Näytä kaikki ominaisuudetTuotteen tiedot
| Tuotenimike | DELL 7220 I5-8365U/11.6FHT/8GB/256SSD/4G/10P/3PS |
| Tuotekoodi | 7220-F040 |
| Valmistajan takuu | Valmistajan takuu |
▶
| Bluetooth | Kyllä |
| Sarja |
▶ Akku
| Akun kapasiteetti, mAh | 34 |
| Kennojen määrä, kpl | 2 |
▶ Datasiirto
| NFC-tuki | Kyllä |
| Wi-Fi | Kyllä |
▶ Energian hallinta
| Virtalähde, W | 45 |
▶ Kamera
| Sisäänrakennettu kamera | Ei |
▶ Käyttöjärjestelmä ja ohjelmisto
| Käyttöjärjestelmä | Windows 10 Pro |
| Käyttöjärjestelmän arkkitehtuuri | 64-BIT |
| Käyttöjärjestelmän versio | 10 Pro |
▶ Langattoman lähiverkon ominaisuudet
| WLAN antennit | 2x2 |
▶ Levyasema
| Kiiltävä näyttö | Ei |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Näytön koko, " | 11,6 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1920 x 1080 |
▶ Liitännät
| Yhteydet | Audio (3.5mm) , HDMI , Serial (RS-232) , USB-A (USB 3.x) , USB-C (Gen1) , VGA |
▶ Muisti
| Muistin kellotaajuus, MHz | 2133 |
| Sisäinen muisti, MB | 8 GB |
| Sisäisen muistin tyyppi | LPDDR3 |
▶ Muut ominaisuudet
| Lyhyt yhteenveto |
Tablet, joka ei vähästä hätkähdä. Dell Latitude 7220 Rugged Extreme on ainutlaatuinen tablet-laite erittäin vaativiin olosuhteisiin. IP65-suojaluokiteltu täysin pölytiivis tablet-laite on luokkansa parhaiten suojattu iskuja, tärinää, likaa ja vedenpainetta vastaan. 7220 Rugged Extreme -tablet on omaa luokkaansa raskaan kuljetuskaluston tarvikkeena, vaativissa asennusympäristöissä tai missä tahansa olosuhteissa, joissa laitteen kestävyys ja luotettavuus on ensisijaisen tärkeää. 11,6 tuuman FHD-kosketusnäyttö on ulkoilmakäyttöön soveltuva, ja se toimii erinomaisesti myös hanskat kädessä. Monipuoliset lisävarustevaihdoehdot tekevät 7220 Rugged Extremestä yhden monikäyttöisimmistä ja ainutlaatuisimmista ammattilaistyökaluista, joita Dellin valikoimista löytyy. |
▶ Navigointi
| GPS | Kyllä |
▶ Prosessori
| Intel Virtualisointi teknologia | VT-x / VT-d |
| Intel vPro | Kyllä |
| Prosessorimalli | Intel Core i5-8365U (Max. 4.10 GHz, 6M, 4C) |
| Prosessorin taajuus, MHz | 1.60 |
| Prosessorin ytimet | 4 |
| Suoritinperhe | Intel Core i5 |
| Suoritinvalmistaja | Intel |
▶ Suojaus
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
| Älykortinlukija | Kyllä |
▶ Tallennusväline
| Tallennuskapasiteetti | 256 GB SSD |
▶ Verkko
| Mobiiliyhteys | Kyllä |
| WLAN tyyppi | Intel AX200 |
▶ Muut
| Tuoteryhmä | TABLET-TIETOKONEET |
| Valmistaja | DELL |
| Valmistajan koodi | 7220-F040 |
TUOTTEEN OHEISMATERIAALI JA LINKIT
| Linkit: |
360°-virtuaaliesittely |
Yhteensopivat tuotteet
Hinnat sisältävät ALV:n.
Hinnat valuutassa EUR. Hinnat sitoumuksetta.
Näytä tuoterivin selitteet
Piilota tuoterivin selitteet
Varastossa – selitykset
- Bundle = Tuote kuuluu ainakin yhteen bundleen.
- ! =Erikoistarjous.
