Tallenna tuotetiedot Word-tiedostoon:
Vaihtoehdot:
Oletustuloste sisältää tuoteselitteen, kysytyimmät ominaisuudet ja suositeltavat yhteensopivat tuotteet.
Lisää dokumenttiin:
Tuotteen saatavuus: 61 (61 kpl)
Toimitus: heti
(Tuote saattaa poiketa kuvasta ja kuvan tuote voi sisältää osia jotka eivät kuulu varsinaiseen tuotteeseen.)
SAMSUNG GALAXY S26 SKY BLUE 256 GB
Oletko valmis ostamaan parhaan? Tässä on Galaxy S26, todellinen
AI-puhelin, jossa on ylivoimainen laitteisto ja kenties markkinoiden tarkin
tekoälyavusteinen kamera.
Se tuntee sinut. Ja tietää, mitä tarvitset.
Se toimii ennen kuin edes pyydät. Se muistuttaa
ottamaan aurinkolasit mukaan, kertoo, millon on aika
lähteä treenaamaan ja pysyy ajantasalla palavereista,
jotka olet voinut unohtaa. Se suunnittelee iltasi, ehdottaa
ravintoloita, joista varmasti pidät ja suunnittelee
ajankäytön, jotta voit keskittyä muihin asioihin. Ja kun
tuntemattomasta numerosta tulee puhelu? Tekoäly¹
seuloo puhelut ja estää huijaispuhelut ennen kuin ne
saavuttavat sinut.
Maailman ensimmäinen sisäänrakennettu Privacy Display puhelimessa
Privacy Display -toiminnolla voit päättää, kuinka paljon
muut voivat nähdä näytöltäsi. Voit suojata koko näytön,
tietyt sovellukset tai ilmoitukset. Näytön suojaus antaa
sinun käyttää puhelinta rauhassa myös silloin, kun
ympärilläsi on paljon ihmisiä, kuten bussissa, kahvilassa
tai hississä.
Ammattimaista sisältöä loistavalla kameralla
Suorituskykyinen laitteisto tekee AI-avusteisesta
kamerasta nopean ja vakaan. Videoi liikkuvaa kohdetta
ilman horjuvaa kuvaa, ikuista tarkkoja selfieitä huonossa
valaistuksessa tai poista lomakuvasta ohikulkija saman
tien. Tekoäly parantaa valaistusta, värejä ja yksityiskohtia
reaaliaikaisesti, jotta saat ammattilaislaatuista,
julkaisuvalmista sisältöä.
Enemmän kontrollia. Enemmän vapautta.
Sinun datasi on sinun. Sinä valitset, mitä tekoäly voi
käyttää, mikä pitäisi tallentaa ja mitkä sovellukset
pääsevät mihinkin käsiksi. Samalla sisältösi on
läpikotaisin suojattu arvostetulla tietoturvajärjestelmä
Knoxilla. Galaxy S26:n kanssa voit olla huoletta.
Ominaisuudet
Avaa lisää tietoja klikkaamalla alla olevia otsikoita. Avaa kaikki tiedot kerralla klikkaamalla "Näytä kaikki ominaisuudet"-nappia.
Näytä kaikki ominaisuudetTuotteen tiedot
| Tuotenimike | SAMSUNG GALAXY S26 SKY BLUE 256 GB |
| Tuotekoodi | SM-S942BLBGEUB |
| EAN-koodi | 8806097827634 |
| Takuu | 24 KK |
| Hinta (kpl) | 884,46 € |
| Varastossa | 61 |
| KPL | |
▶
| Bluetooth | Kyllä |
| Näyttö | QHD + |
| Sarja |
▶ Akku
| Akun kapasiteetti, mAh | 4300 |
▶ Datasiirto
| Wi-Fi | Kyllä |
▶ Energian hallinta
| Langaton lataaminen | Kyllä |
| Virtalähde, W | 25 |
▶ Kamera
| Sisäänrakennettu kamera | Kyllä |
| Takakamera, MP | 50 + 12 + 10 |
| Toinen kamera | 12 |
▶ Käyttöjärjestelmä ja ohjelmisto
| Käyttöjärjestelmän versio | 16 |
| Mobiilikäyttöjärjestelmä | Android |
▶ Levyasema
| Kirkkaus, cd/m² | 2600 |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Näytön koko, " | 6.3 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 2340 x 1080 |
| Virkistystaajuus, Hz | 120 |
▶ Liitännät
| Dual SIM -tuki | Kyllä |
| Latausliittimen tyyppi | USB-C |
| SIM kortin tyyppi | eSIM + SIM |
| Yhteydet | USB-C |
▶ Muisti
| Käyttäjämuisti | 12 GB |
▶ Paino ja mitat
| Mitat (LxSxK), mm | 71.7 x 7.2 x 149.6 |
| Tuotteen paino, g | 167 |
▶ Prosessori
| Prosessorimalli | Exynos 2600 2nm |
▶ Puhelimen toiminnot
| Android Enterprise Recommended | Ei |
| Knox Mobile Enrollment-tuki | Kyllä |
| Zero-Touch Enrollment-tuki | Kyllä |
▶ Suojaus
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
▶ Tallennusväline
| Tallennuskapasiteetti | 256 GB |
▶ Verkko
| Bluetooth-versio | 6.0 |
| WLAN tyyppi | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax/be 2.4GHz+5GHz+6GHz |
▶ Muut
| EAN-koodi | 8806097827634 |
| Tuoteryhmä | ÄLYPUHELIMET |
| Valmistaja | SAMSUNG |
| Valmistajan koodi | SM-S942BLBGEUB |
TUOTTEEN OHEISMATERIAALI JA LINKIT
| Linkit: |
Information in the official manufacturer web site (english) |
Yhteensopivat tuotteet
Hinnat eivät sisällä ALV:a.
Hinnat valuutassa EUR. Hinnat sitoumuksetta.
Näytä tuoterivin selitteet
Piilota tuoterivin selitteet
Varastossa – selitykset
- Bundle = Tuote kuuluu ainakin yhteen bundleen.
- ! =Erikoistarjous.
