Tallenna tuotetiedot Word-tiedostoon:
Vaihtoehdot:
Oletustuloste sisältää tuoteselitteen, kysytyimmät ominaisuudet ja suositeltavat yhteensopivat tuotteet.
Lisää dokumenttiin:
Tuotteen saatavuus: 14 (14 kpl)
Toimitus: heti
(Tuote saattaa poiketa kuvasta ja kuvan tuote voi sisältää osia jotka eivät kuulu varsinaiseen tuotteeseen.)
LENOVO X9 15P G1 X7-358H/15.3”2.8K/64GB/1TB/ARC/W11P/3P
TS/NB TP ThinkPad X9-15p G1 UX7 64G 1T 1
Ominaisuudet
Avaa lisää tietoja klikkaamalla alla olevia otsikoita. Avaa kaikki tiedot kerralla klikkaamalla "Näytä kaikki ominaisuudet"-nappia.
Näytä kaikki ominaisuudetTuotteen tiedot
| Tuotenimike | LENOVO X9 15P G1 X7-358H/15.3”2.8K/64GB/1TB/ARC/W11P/3P |
| Tuotekoodi | 21VV003BMX |
| EAN-koodi | 199275000478 |
| Valmistajan takuu | Valmistajan takuu |
| Hinta (kpl) | 4 709,00 € |
| Varastossa | 14 |
| KPL | |
▶
| Bluetooth | Kyllä |
| Sarja |
▶ Akku
| Akun kapasiteetti, Wh | 88 |
▶ Datasiirto
| Wi-Fi | Kyllä |
▶ Energian hallinta
| Virtalähde, W | 100 |
▶ Kamera
| Kameran tehollinen erottelutarkkuus, pikseliä | 10 MP |
| Sisäänrakennettu kamera | Kyllä |
▶ Kestävä kehitys
| Valmistajan arvio: Kierrätyksen CO2 -päästöt, kg | 1.4 |
| Valmistajan arvio: Koko elinkaaren aikaiset CO2 -päästöt, kg | 138 |
| Valmistajan arvio: Käytön aikaiset CO2 -päästöt, kg | 21 |
| Valmistajan arvio: Valmistuksen aikaiset CO2 -päästöt, kg | 105 |
| Ympäristösertifikaatit | EPEAT Gold , Energy Star 9.0 , ErP , RoHS compliant , TCO 10.0 |
▶ Käyttöjärjestelmä ja ohjelmisto
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro |
▶ Langattoman lähiverkon ominaisuudet
| WLAN antennit | 2x2 |
▶ Levyasema
| Kiiltävä näyttö | Ei |
| Kirkkaus, cd/m² | 500 |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön koko, " | 15.3 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 2880 x 1800 |
| Paneelin tyyppi | OLED |
▶ Liitännät
| HDMI-porttien lukumäärä | 1 |
| Integroitu muistikortinlukija | Kyllä |
| Telakointi | Thunderbolt |
| Thunderbolt-porttien määrä | 3 |
| USB-C lataava | Kyllä |
| USB-C latausteho max., W | 100 |
| USB-C latausteho min., W | 15 |
| Yhteydet | Audio (3.5mm) , HDMI , Thunderbolt 4 , USB-A |
▶ Mikrofoni
| Kiinteä mikrofoni | Kyllä |
▶ Muisti
| Muistin kellotaajuus, MHz | 9600 |
| Muistipaikat (vapaana) | 0 |
| Sisäinen enimmäismuisti, GB | 64 GB |
| Sisäinen muisti, MB | 64 GB |
| Sisäisen muistin tyyppi | LPDDR5x |
▶ Näppäimistö
| Erillinen numeronäppäimistö | Ei |
| Näppäimistön asettelu | Nordic (Finland, Sweden, Norway, Denmark) |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
▶ Näytönohjain
| Näytönohjain | Intel Arc B390 |
| Näytönohjain muisti (dedikoitu) GB | Käyttää keskusmuistia |
| Näytönohjainperhe | Intel Arc |
▶ Paino ja mitat
| Mitat (LxSxK), mm | 339.5 x 228.5 x 7.25 / 7.65 (front / rear) |
| Tuotteen paino, g | 1500 |
▶ Prosessori
| Copilot+PC | Kyllä |
| Energiatehokkaiden ytimien määrä | 8 |
| Intel Hyper Threading | Ei |
| Intel Smart Cache, MB | 18 |
| Intel Turbo Boost, GHz | 4.80 |
| Intel Virtualisointi teknologia | VT-x / VT-d |
| Intel vPro | Ei |
| NPU | Kyllä |
| Pienitehoisten energiatehokkaiden ytimien määrä | 4 |
| Prosessorimalli | Intel Core Ultra X7 358H (Max. 4.80GHz, 18M, 16C) |
| Prosessorin ytimet | 16 |
| Suoritinperhe | Intel Core Ultra X7 |
| Suoritinvalmistaja | Intel |
▶ Suojaus
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
| TPM-turvapiirin versio | 2.0 |
| Älykortinlukija | Ei |
▶ Tallennusväline
| Optinen asema | Ei |
| Tallennuskapasiteetti | 1 TB SSD |
▶ Verkko
| Bluetooth-versio | 5.4 |
| Mobiiliyhteys | Ei |
| WLAN tyyppi | Intel Wi-Fi 7 BE211, 802.11be |
▶ Väri
| Tuotteen väri | Grey , Harmaa |
▶ Ääni
| Kaiuttimen teho, W | 2 x 2 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
▶ Muut
| EAN-koodi | 199275000478 |
| Tuoteryhmä | KANNETTAVAT TIETOKONEET |
| Valmistaja | LENOVO |
| Valmistajan koodi | 21VV003BMX |
TUOTTEEN OHEISMATERIAALI JA LINKIT
| Linkit: |
PSREF |
Suositeltavat tuotteet
Yhteensopivat tuotteet
▶KAAPELIT
▶KANNETTAVIEN LAUKUT
▶KUULOKKEET JA MIKROFONIT
▶NÄPPÄIMISTÖT JA HIIRET
▶NÄYTÖT
Hinnat sisältävät ALV:n.
Hinnat valuutassa EUR. Hinnat sitoumuksetta.
Näytä tuoterivin selitteet
Piilota tuoterivin selitteet
Varastossa – selitykset
- Bundle = Tuote kuuluu ainakin yhteen bundleen.
- ! =Erikoistarjous.
