Tallenna tuotetiedot Word-tiedostoon:
Vaihtoehdot:
Oletustuloste sisältää tuoteselitteen, kysytyimmät ominaisuudet ja suositeltavat yhteensopivat tuotteet.
Lisää dokumenttiin:
Tuotteen saatavuus: 9 (9 kpl)
Toimitus: heti
(Tuote saattaa poiketa kuvasta ja kuvan tuote voi sisältää osia jotka eivät kuulu varsinaiseen tuotteeseen.)
LENOVO NEO 55A G6 R5-220/23.8FHD/16GB/512SSD/W11P/3OS
Lenovo ThinkCentre Neo 55a G6 on 23.8" Full HD yrityskäyttöön suunniteltu All-In-One tietokone. Tehokas AMD Ryzen 5 -sarjan suoritin pitää huolen siitä, että päivittäinen tietojenkäsittely sujuu jouhevasti. Monitor Stand -runkotyypin ansiosta tuote näyttää ulospäin tavalliselta työpöytänäytöltä.
Tärkeimmät ominaisuudet:
- Käyttöjärjestelmä Windows 11 Pro 64-bit
- Suoritin AMD Ryzen 5 220 (6C/12T,3.2/4.9GHz/16MB)
- Näyttö 23.8" FHD (1920x1080) IPS 250nits 99% sRGB
- 5.0MP infrapunakamera
- Keskusmuisti 16GB DDR5 5600MHz SODIMM
- Keskusmuistin määrä max. 32GB (2x16)
- Levy 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal
- Näytönohjain AMD Radeon 740M
- Stereokaiuttimet 2x3W, HARMAN
- Mikrofonit 2x (array)
- LAN Gigabit Ethernet 100/1000M
- WLAN Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE, 802.11ax 2x2 ja Bluetooth 5.2
- Liitännät 1xHDMI-in 1.4, 1xHDMI-out 2.1 TMDS, 1xUSB-C 3.2. 1xUSB-A 3.2 Gen2, 2xUSB-A 2.0, 1xRJ-45, 3.5mm audio combo
- Mukana langallinen näppäimistö ja hiiri
- TPM 2.0 turvasiru
- Virtalähde 90W 89%
- Perustakuu 3v. on-site
- Paino 6.0kg
Lenovo CO2 Offset Gen2 päästökompensointi
- Tämän laitteen valmistuksesta, kuljetuksesta ja elinkaaren aikana kulutetusta sähköstä muodostuvat hiilidioksipäästöt on kompensoitu maailmanlaajuisen Climeco organisaation kautta YK:n hyväksymiin ympäristöhankkeisiin.
- ENERGY STAR 9.0, EPEAT Gold Registered, ErP Lot 3/7, GREENGUARD, RoHS/WEEE/REACH
- TÜV Rheinland Flicker Free, TÜV Rheinland Low Blue Light, TÜV Rheinland Ultra Low Noise
Ominaisuudet
Avaa lisää tietoja klikkaamalla alla olevia otsikoita. Avaa kaikki tiedot kerralla klikkaamalla "Näytä kaikki ominaisuudet"-nappia.
Näytä kaikki ominaisuudetTuotteen tiedot
| Tuotenimike | LENOVO NEO 55A G6 R5-220/23.8FHD/16GB/512SSD/W11P/3OS |
| Tuotekoodi | 13FA004QMX |
| Valmistajan takuu | Valmistajan takuu |
| Hinta (kpl) | 1 190,00 € |
| Varastossa | 9 |
| KPL | |
▶
| Bluetooth | Kyllä |
| Sarja |
▶ Datasiirto
| Langaton verkkoyhteys (WLAN) | Kyllä |
| Wi-Fi | Kyllä |
▶ Energian hallinta
| Virtalähde, W | 90 |
▶ Kamera
| Sisäänrakennettu kamera | Kyllä |
▶ Kestävä kehitys
| Ympäristösertifikaatit | EPEAT Gold , Energy Star 9.0 , ErP , GREENGUARD , REACH , RoHS compliant , WEEE |
▶ Kuvanlaatu
| Megapikselit, MP | 5 |
▶ Käyttöjärjestelmä ja ohjelmisto
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro |
▶ Langattoman lähiverkon ominaisuudet
| WLAN antennit | 2x2 |
▶ Liitännät
| Ethernet LAN (RJ-45) -portit | 1 |
| HDMI-porttien lukumäärä | 2 |
| Integroitu muistikortinlukija | Ei |
| USB 2.0 -porttien määrä | 2 |
| USB-A (USB 3.2) porttien määrä | 1 |
| USB-C (USB 3.2) porttien määrä | 1 |
| Yhteydet | Audio (3.5mm) , Ethernet (RJ-45) , HDMI , USB-A , USB-C |
▶ Muisti
| Muistin kellotaajuus, MHz | 5600 |
| Muistipaikat | 2 |
| Muistipaikat (vapaana) | 1 |
| Sisäinen enimmäismuisti, GB | 32 GB |
| Sisäinen muisti, MB | 16 GB |
| Sisäisen muistin tyyppi | DDR5 |
▶ Näytönohjain
| Näytönohjain | AMD Radeon 740M |
| Näytönohjain muisti (dedikoitu) GB | Käyttää keskusmuistia |
| Näytönohjainperhe | AMD Radeon |
▶ Paino ja mitat
| Mitat (LxSxK), mm | 539.5 x 192.1 x 431.17 |
| Tuotteen paino, g | 6000 |
▶ Prosessori
| Copilot+PC | Ei |
| Emolevyn piirisarja | AMD SoC platform |
| Prosessorimalli | AMD Ryzen 5 220 (Max. 4.9GHz, 16MB, 6C) |
| Prosessorin taajuus, MHz | 3.20 |
| Prosessorin ytimet | 6 |
| Suoritinperhe | AMD Ryzen 5 |
| Suoritinvalmistaja | AMD |
▶ Tallennusväline
| Optinen asema | Ei |
| Tallennuskapasiteetti | 512 GB SSD |
▶ Verkko
| Bluetooth-versio | 5.2 |
| WLAN tyyppi | Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE |
▶ Ääni
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
▶ Muut
| Tuoteryhmä | TYÖASEMAT |
| Valmistaja | LENOVO |
| Valmistajan koodi | 13FA004QMX |
TUOTTEEN OHEISMATERIAALI JA LINKIT
| Linkit: |
PSREF |
Suositeltavat tuotteet
Yhteensopivat tuotteet
▶KAAPELIT
▶KUULOKKEET JA MIKROFONIT
▶NÄPPÄIMISTÖT JA HIIRET
Hinnat sisältävät ALV:n.
Hinnat valuutassa EUR. Hinnat sitoumuksetta.
Näytä tuoterivin selitteet
Piilota tuoterivin selitteet
Varastossa – selitykset
- Bundle = Tuote kuuluu ainakin yhteen bundleen.
- ! =Erikoistarjous.
