Tallenna tuotetiedot Word-tiedostoon:
Vaihtoehdot:
Oletustuloste sisältää tuoteselitteen, kysytyimmät ominaisuudet ja suositeltavat yhteensopivat tuotteet.
Lisää dokumenttiin:
Samsung SM-F761BZWGEUB, 17 cm (6.7"), 2640 x 1080 pikseliä, 8 GB, 128 GB, 50 MP, Valkoinen
Tuotetta ei ole saatavilla
Tuotteen saatavuus: TE
Toimitus: ei varastossa (TE)
(Tuote saattaa poiketa kuvasta ja kuvan tuote voi sisältää osia jotka eivät kuulu varsinaiseen tuotteeseen.)
SAMSUNG GALAXY Z FLIP7 FE WHITE 128GB
Taivu uusiin käytäntöihin
Galaxy Z Flip7 FE yhdistää vaikuttavan muotoilun, vahvan suorituskyvyn ja edistyneen tekoälyn sulavasti ja taipuisasti. Tarkistat kaiken tärkeän – viestit, ilmoitukset ja puhelut – luonnollisesti etunäytöltä. Kun avaat puhelimen, suuri ja tarkka 6,7-tuumainen näyttö tarjoilee täydellisen striimaus- ja pelikokemuksen. Tiivis sarana viimeistelee korkealuokkaisen laitteen, johon ei taitettunakaan jää koloa. Galaxy Z Flip7 FE on saatavilla väreissä Black ja White.
Ikuista omilla ehdoillasi
Upealla 50 Mp kameralla otat kuvia aivan uudella tasolla. Taita puhelin auki ja aseta se pöydälle saadaksesi koko porukan mahtumaan ryhmäkuvaan, tai ota selfie ilman että pidät puhelimesta kiinni. Niin sinä kuin kuvattavasikin voitte hioa poseerauksen täydelliseksi ennen kuvan ottamista, koska näette kuvan reaaliajassa molemmilta näytöiltä. Tehokkaalla takakameralla otat upeita omakuvia, joissa valaistus ja tarkkuus ovat kohdallaan. Älykäs teknologia analysoi kuvassa olevat kohteet säätää zoomauksen automaattisesti jokaiseen tilanteeseen sopivaksi. Edistyneillä editointityökaluilla voit myös poistaa häiritsevät elementit, asetella kuvattavia ja vaihtaa taustan ammattimaisella tarkkuudella.
AI-kumppani taskussasi
Galaxy Z Flip7 FE:n älykäs, taitettava näyttö tarjoaa fantastisia mahdollisuuksia. Sisäänrakennettu AI-kumppanisi aktivoituu kevyellä kosketuksella puhelinta avaamatta ja ryhtyy henkilökohtaiseksi assistentiksesi. Se löytää tapahtumat lähistöltä, varaa liput ja järjestää aikataulusi – kaikki tämä luonnollisilla äänikomennoilla ilman monimutkaisia valikkoja. Ajattele, että voisit asettaa puhelimen pöydälle palaveeratessasi vieraskielisen henkilön kanssa, ja saada tulkkauksen suoraan puhelimen näytölle. Stressaavana päivänä saapuvat puhelut voisi automaattisesti muuntaa tekstiksi, ja näin voit vastaanottaa viestin ilman, että joudut vastaamaan puhelimeen. Ja kaikista näistä edistyneistä toiminnoista huolimatta sinun ei tarvitse olla huolissasi tietosuojasta, sillä kattavat turvallisuusominaisuudet pitävät tiedostosi ja AI-sisältösi suojassa.
Ominaisuudet
Avaa lisää tietoja klikkaamalla alla olevia otsikoita. Avaa kaikki tiedot kerralla klikkaamalla "Näytä kaikki ominaisuudet"-nappia.
Näytä kaikki ominaisuudetTuotteen tiedot
| Tuotenimike | SAMSUNG GALAXY Z FLIP7 FE WHITE 128GB |
| Tuotekoodi | SM-F761BZWGEUB |
| EAN-koodi | 8806097497837 |
| Valmistajan takuu | Valmistajan takuu |
▶
| Bluetooth | Kyllä |
| Näyttö | 6,7" Dynamic AMOLED 2X FHD+ (2640×1080), 1-120Hz, 2600 nits |
| Sarja |
▶ Akku
| Akun kapasiteetti, mAh | 4000 |
▶ Datasiirto
| NFC-tuki | N/A |
| Wi-Fi | Kyllä |
▶ Energian hallinta
| Langaton lataaminen | Kyllä |
| Virtalähde, W | 25 |
▶ Kamera
| Takakamera, MP | 50 + 12 |
| Toinen kamera | 10 |
▶ Käyttöjärjestelmä ja ohjelmisto
| Käyttöjärjestelmän versio | 15 |
| Mobiilikäyttöjärjestelmä | Android |
▶ Levyasema
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Näytön koko, " | 6.7 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 2640 x 1080 |
| Virkistystaajuus, Hz | 120 |
▶ Liitännät
| Dual SIM -tuki | Kyllä |
| Latausliittimen tyyppi | USB-C |
| SIM kortin tyyppi | nano-SIM, eSIM |
| USB-C lataava | Kyllä |
| USB-C latausteho max., W | 25 |
| Yhteydet | USB-C |
▶ Muisti
| Käyttäjämuisti | 8 GB |
▶ Navigointi
| GLONASS | Kyllä |
| GPS | Kyllä |
▶ Paino ja mitat
| Mitat (LxSxK), mm | 71.9 × 165.1 × 6.9 |
| Tuotteen paino, g | 187 |
▶ Pakkauksen sisältö
| Laturi/verkkovirta-adapteri myyntipaketissa | Ei |
▶ Prosessori
| Prosessorimalli | Exynos 2400 |
| Prosessorin ytimet | 10 |
▶ Puhelimen toiminnot
| Android Enterprise Recommended | Ei |
| Knox Mobile Enrollment-tuki | Kyllä |
| Zero-Touch Enrollment-tuki | Kyllä |
▶ Suojaus
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
▶ Tallennusväline
| Tallennuskapasiteetti | 128 GB |
▶ Verkko
| Bluetooth-versio | 5.3 |
| WLAN tyyppi | Wi-Fi 6E |
▶ Virranhallinta
| IP-luokitus | IP48 |
▶ Muut
| EAN-koodi | 8806097497837 |
| Tuoteryhmä | ÄLYPUHELIMET |
| Valmistaja | SAMSUNG |
| Valmistajan koodi | SM-F761BZWGEUB |
Yhteensopivat tuotteet
Hinnat sisältävät ALV:n.
Hinnat valuutassa EUR. Hinnat sitoumuksetta.
Näytä tuoterivin selitteet
Piilota tuoterivin selitteet
Varastossa – selitykset
- Bundle = Tuote kuuluu ainakin yhteen bundleen.
- ! =Erikoistarjous.
