Tallenna tuotetiedot Word-tiedostoon:
Vaihtoehdot:
Oletustuloste sisältää tuoteselitteen, kysytyimmät ominaisuudet ja suositeltavat yhteensopivat tuotteet.
Lisää dokumenttiin:
Ohut, kevyt ja luotettava. Taitettava 2-in-1-malli, ainutlaatuinen muotoilu 360° saranalla. Galaxy Book Pro 360 on 11,5 mm ohut ja painaa 1 042 g. Siten saat puhelimen kaltaista liikkuvuutta, mutta samalla Yhdysvaltain puolustusvoimien standardit täyttävää kestävyyttä.
Tuotetta ei ole saatavilla
Tuotteen saatavuus: TE
Toimitus: ei varastossa (TE)
(Tuote saattaa poiketa kuvasta ja kuvan tuote voi sisältää osia jotka eivät kuulu varsinaiseen tuotteeseen.)
SAMSUNG GALAXY BOOK PRO 360 13"/I5/8G/256G/WINPRO
Ohut, kevyt ja luotettava. Taitettava 2-in-1-malli, ainutlaatuinen muotoilu 360° saranalla. Galaxy Book Pro 360 on 11,5 mm ohut ja painaa 1 042 g. Siten saat puhelimen kaltaista liikkuvuutta, mutta samalla Yhdysvaltain puolustusvoimien standardit täyttävää kestävyyttä.
Todenmukainen, selkeä ja väreiltään todella tarkka 13,3" Super AMOLED -kosketusnäyttö tarjoaa peräti 120 % värivolyymin (DCI-P3). Integroitu AKG-äänentoisto ja Dolby Atmos tekevät katseluelämyksistä upeita. SGS Eye-Care -sertifiointi varmistaa, että silmäsi saavat suojaa haitalliselta siniseltä valolta.
Aina yhteyksissä ja aina monipuolinen. Wi-Fi 6E -valmius varmistaa huippunopeudet ja suuren kapasiteetin, vähemmän latenssia ja nopeammat vasteet. Tulevaisuuden liikkuvuus on täällä.
Suoritin on 24 % nopeampi ja grafiikkasuoritin 87 % nopeampi kuin edellisen sukupolven malleissa. Siten 11. sukupolven Intel CoreTM -suoritin ja Intel Iris -grafiikka vievät tuottavuuden, pelaamisen ja suoratoiston uudelle tasolle.
Galaxy Book Pro 360 esittelee ”tehoparin” – pitkäkestoisen akun ja pikalaturin, jolla voit ladata kaikkia Galaxy-laitteitasi. Tehokas akku kestää jopa 21 tuntia yhdellä latauksella. Jo 30 minuutin latauksella saadaan jopa 9 tuntia käyttöaikaa.
Ominaisuudet
Avaa lisää tietoja klikkaamalla alla olevia otsikoita. Avaa kaikki tiedot kerralla klikkaamalla "Näytä kaikki ominaisuudet"-nappia.
Näytä kaikki ominaisuudetTuotteen tiedot
| Tuotenimike | SAMSUNG GALAXY BOOK PRO 360 13"/I5/8G/256G/WINPRO |
| Tuotekoodi | NP930QDB-KF3SE |
| EAN-koodi | 8806092834392 |
| Takuu | 24 KK |
▶
| Bluetooth | Kyllä |
| Sarja |
▶ Akku
| Akun kapasiteetti, Wh | 63 |
▶ Energian hallinta
| Virtalähde, W | 65 |
▶ Kamera
| Sisäänrakennettu kamera | Kyllä |
▶ Käyttöjärjestelmä ja ohjelmisto
| Käyttöjärjestelmä | Windows 10 Pro |
▶ Langattoman lähiverkon ominaisuudet
| WLAN antennit | 2x2 |
▶ Levyasema
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Näytön koko, " | 13.3 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1920 x 1080 |
▶ Liitännät
| Integroitu muistikortinlukija | Kyllä |
| Telakointi | Thunderbolt |
| Yhteydet | Audio (3.5mm) , Thunderbolt 4 , USB-C |
▶ Mikrofoni
| Kiinteä mikrofoni | Kyllä |
▶ Muisti
| Sisäinen muisti, MB | 8 GB |
| Sisäisen muistin tyyppi | LPDDR4x |
▶ Muut ominaisuudet
| Lyhyt yhteenveto | Ohut, kevyt ja luotettava. Taitettava 2-in-1-malli, ainutlaatuinen muotoilu 360° saranalla. Galaxy Book Pro 360 on 11,5 mm ohut ja painaa 1 042 g. Siten saat puhelimen kaltaista liikkuvuutta, mutta samalla Yhdysvaltain puolustusvoimien standardit täyttävää kestävyyttä. |
▶ Näppäimistö
| Erillinen numeronäppäimistö | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
▶ Näytönohjain
| Näytönohjain | Intel Iris Xe Graphics |
| Näytönohjain muisti (dedikoitu) GB | Käyttää keskusmuistia |
| Näytönohjainperhe | Intel Iris |
▶ Paino ja mitat
| Mitat (LxSxK), mm | 302.5 x 202 x 11.5 |
| Tuotteen paino, g | 1040 |
▶ Prosessori
| Intel Turbo Boost, GHz | 4.20 |
| L3-välimuisti, MB | 8 |
| Prosessorimalli | Intel Core i5-1135G7 (Max. 4.20 GHz, 8M, 4C) |
| Prosessorin taajuus, MHz | 2.40 |
| Suoritinperhe | Intel Core i5 |
| Suoritinvalmistaja | Intel |
▶ Suojaus
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
| Trusted Platform Module (TPM) | Kyllä |
| Älykortinlukija | Ei |
▶ Tallennusväline
| Optinen asema | Ei |
| Tallennuskapasiteetti | 256 GB SSD |
▶ Verkko
| Bluetooth-versio | 5.1 |
| Mobiiliyhteys | Ei |
| WLAN tyyppi | 802.11 ax |
▶ Muut
| EAN-koodi | 8806092834392 |
| Tuoteryhmä | KANNETTAVAT TIETOKONEET |
| Valmistaja | SAMSUNG |
| Valmistajan koodi | NP930QDB-KF3SE |
Yhteensopivat tuotteet
Hinnat sisältävät ALV:n.
Hinnat valuutassa EUR. Hinnat sitoumuksetta.
Näytä tuoterivin selitteet
Piilota tuoterivin selitteet
Varastossa – selitykset
- Bundle = Tuote kuuluu ainakin yhteen bundleen.
- ! =Erikoistarjous.
