Tallenna tuotetiedot Word-tiedostoon:
Vaihtoehdot:
Oletustuloste sisältää tuoteselitteen, kysytyimmät ominaisuudet ja suositeltavat yhteensopivat tuotteet.
Lisää dokumenttiin:
Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 Gen 11 Aura Edition Copilot+ PC, Intel Core Ultra 5, 35.6 cm (14"), 1920 x 1200 pixels, 32 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Hinta:
4 019,00 € (Hinta sisältää ALV:n.)Tuotteen saatavuus: 10 (10 kpl)
Toimitus: heti
(Tuote saattaa poiketa kuvasta ja kuvan tuote voi sisältää osia jotka eivät kuulu varsinaiseen tuotteeseen.)
LENOVO X1 2IN1 G11 U5-325/14WUXGA-TOUCH/32GB/512SSD/W11P/3P
POWERFUL PERFORMANCE & ADAPTIVE VERSATILITY
Type. Sketch. Sign. Take Notes.
Designed for professionals who demand the agility to shift between laptop and tablet use without compromise, the Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 Gen 11 Aura Edition laptop stands out as the definitive premium convertible device. Combines ThinkPad’s legendary reliability, advanced security, and immersive collaboration features.
ON-DEVICE AI FOR SMARTER EXPERIENCE
AI That Anticipates, Automates & Adapts to You
Powered by the AI-driven Intel® Core™ Ultra Series 3 processor, this Copilot+ X1 2-in-1 integrates advanced AI to boost task management, automate routine processes, and personalize insights. It learns your preferences and seamlessly supports everything from creating documents to drafting communications. Stay ahead securely in fast-paced work environments.
LENOVO AURA EDITION
Imagined with Intel®
Lenovo and Intel® have long joined forces to engineer the best laptops in the industry. Our years of deep collaboration now culminate in bold new software solutions that elevate your day-to-day experience. The best products. The best experiences. Lenovo Aura Edition.
DOCKED, CHARGED & READY TO GO
Magnetically Attached, Perpetually Charged
As always, the X1 2-in-1 includes its own stylus — and now it’s even better than ever! For optimal efficiency, the Lenovo Slim Pen charges when docked in the front-sided location. And for more convenience, it can also be magnetically attached to the side of the screen when the lid is open. Never lose your stylus again.
PRIVACY & PROTECTION
Security Like Your Business Depends On It
This X1 2-in-1 boasts advanced-multilevel security with ThinkShield, our comprehensive suite of security solutions. Discrete Trusted Platform Module safeguards data with encryption. Biometrics integrated with the power button instantly boot up and securely log you in. Intel® delivers AI-enhanced threat detection and defense.
TESTED FOR DURABILITY
Engineered for Where Work Actually Happens
Featuring a recycled aluminum chassis, the X1 2-in-1 is engineered to withstand MIL-STD-810H testing. Meeting or exceeding 12 standards and 200+ quality checks ensures that our laptops run in extreme conditions, like harsh temps, pressure, vibration, dust, and more. Reliable build quality helps reduce downtime and unexpected repairs.
CREDIBILITY & COLLABORATION
Sustainability
Our goal is to provide smarter technology that builds a brighter, more sustainable future for our customers, communities, and the planet. That's why we pursue industry leading labels and certifications that demonstrate our commitment to sustainability in product design. Together, we can build a smarter future for all.
Ominaisuudet
Avaa lisää tietoja klikkaamalla alla olevia otsikoita. Avaa kaikki tiedot kerralla klikkaamalla "Näytä kaikki ominaisuudet"-nappia.
Näytä kaikki ominaisuudetTuotteen tiedot
| Tuotenimike | LENOVO X1 2IN1 G11 U5-325/14WUXGA-TOUCH/32GB/512SSD/W11P/3P |
| Tuotekoodi | 21V9001YMX |
| Valmistajan takuu | Valmistajan takuu |
| Hinta (kpl) | 4 019,00 € |
| Varastossa | 10 |
| KPL | |
▶
| Bluetooth | Kyllä |
| Sarja |
▶ Akku
| Akun kapasiteetti, Wh | 58 |
▶ Datasiirto
| Wi-Fi | Kyllä |
▶ Energian hallinta
| Virtalähde, W | 65 |
▶ Kamera
| Sisäänrakennettu kamera | Kyllä |
▶ Kestävä kehitys
| Valmistajan arvio: Koko elinkaaren aikaiset CO2 -päästöt, kg | 122 |
| Valmistajan arvio: Päästöarvioissa käytetty tuotteen elinkaari, vuotta | 4 |
| Valmistajan arvio: Valmistuksen aikaiset CO2 -päästöt, kg | 104.45 |
| Ympäristösertifikaatit | EPEAT Gold , Energy Star 9.0 , ErP , RoHS compliant , TCO 9.0 |
▶ Käyttöjärjestelmä ja ohjelmisto
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro |
▶ Langattoman lähiverkon ominaisuudet
| WLAN antennit | 2x2 |
▶ Levyasema
| Kiiltävä näyttö | Ei |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Näytön koko, " | 14 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1920 x 1200 |
▶ Liitettävyys
| Kuuloke-/mikrofoniyhdistelmäportti | Y |
| USB 3.2 (3.1 sukupolvi 1) A-tyypin porttien määrä | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tyypin porttien määrä | 0 |
▶ Liitännät
| HDMI-porttien lukumäärä | 1 |
| Integroitu muistikortinlukija | Ei |
| Telakointi | Thunderbolt |
| USB-C lataava | Kyllä |
| USB-C latausteho max., W | 65 |
| USB-C latausteho min., W | 45 |
| Yhteydet | Audio (3.5mm) , HDMI , Thunderbolt 4 , USB-A |
▶ Mikrofoni
| Kiinteä mikrofoni | Kyllä |
▶ Muisti
| Muistin kellotaajuus, MHz | 7467 |
| Muistipaikat | 1 |
| Muistipaikat (vapaana) | 0 |
| Sisäinen enimmäismuisti, GB | 32 GB |
| Sisäinen muisti, GB | 32 |
| Sisäinen muisti, MB | 32 GB |
| Sisäisen muistin tyyppi | LPDDR5x |
▶ Näppäimistö
| Erillinen numeronäppäimistö | Ei |
| Näppäimistön asettelu | Nordic (Finland, Sweden, Norway, Denmark) |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
▶ Näytönohjain
| Näytönohjain | Intel Graphics |
| Näytönohjain muisti (dedikoitu) GB | Käyttää keskusmuistia |
▶ Ohjelmisto
| Käyttöjärjestelmä asennettu | Windows 11 Pro |
▶ Paino ja mitat
| Mitat (LxSxK), mm | 313.5 x 219.25 x 9.24/16.4 |
| Tuotteen paino, g | 1150 |
▶ Prosessori
| Copilot+PC | Kyllä |
| Intel Smart Cache, MB | 12 |
| Intel Turbo Boost, GHz | 4.50 |
| NPU | Kyllä |
| Pienitehoisten energiatehokkaiden ytimien määrä | 4 |
| Prosessorimalli | Intel Core Ultra 5 325 (Max. 4.50GHz, 12M, 8C) |
| Prosessorin ytimet | 8 |
| Suoritinperhe | Intel Core Ultra 5 |
| Suoritinvalmistaja | Intel |
▶ Suojaus
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
| Älykortinlukija | N/A |
▶ Tallennusväline
| Kokonaistallennuskapasiteetti, GB | 512 |
| Optinen asema | Ei |
| Tallennuskapasiteetti | 512 GB SSD |
▶ Verkko
| Bluetooth-versio | 5.4 |
| Mobiiliyhteys | Optiona |
▶ Ääni
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
▶ Muut
| Bruttopaino | 2.00 |
| Tuoteryhmä | KANNETTAVAT TIETOKONEET |
| Valmistaja | LENOVO |
| Valmistajan koodi | 21V9001YMX |
TUOTTEEN OHEISMATERIAALI JA LINKIT
| Linkit: |
Information in the official manufacturer web site (english) |
Suositeltavat tuotteet
Yhteensopivat tuotteet
▶KAAPELIT
▶KANNETTAVIEN LAUKUT
▶KUULOKKEET JA MIKROFONIT
▶NÄPPÄIMISTÖT JA HIIRET
▶NÄYTÖT
▶TELAKOINTIASEMAT
Hinnat sisältävät ALV:n.
Hinnat valuutassa EUR. Hinnat sitoumuksetta.
Näytä tuoterivin selitteet
Piilota tuoterivin selitteet
Varastossa – selitykset
- Bundle = Tuote kuuluu ainakin yhteen bundleen.
- ! =Erikoistarjous.
