Tallenna tuotetiedot Word-tiedostoon:
Vaihtoehdot:
Oletustuloste sisältää tuoteselitteen, kysytyimmät ominaisuudet ja suositeltavat yhteensopivat tuotteet.
Lisää dokumenttiin:
Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 Gen 11 Aura Edition Copilot+ PC, Intel Core Ultra X7, 35,6 cm (14"), 2880 x 1800 pikseliä, 64 GB, 1 TB, Windows 11 Pro
Tuotteen saatavuus: 10 (10 kpl)
Toimitus: heti
(Tuote saattaa poiketa kuvasta ja kuvan tuote voi sisältää osia jotka eivät kuulu varsinaiseen tuotteeseen.)
LENOVO X1 2IN1 G11 X7-358H/14"2.8K-TOUCH/64GB/1TB/W11P/3P
ThinkPad X1 2-in-1 Gen 11, Intel® Core™ Ultra X7 368H vPro® (E-cores up to 3.80GHz, 18MB), 14" 2.8K Touch, W11P64 Nordics (EN/FI/SV/DK/NO), 64.0GB, 1x1TB SSD M.2 2280 PCIe Gen4 TLC Opal, Intel® Arc™ B390 Graphics, Intel® Wi-Fi 7 BE211 vPro®,BT 5.4, F
Ominaisuudet
Avaa lisää tietoja klikkaamalla alla olevia otsikoita. Avaa kaikki tiedot kerralla klikkaamalla "Näytä kaikki ominaisuudet"-nappia.
Näytä kaikki ominaisuudetTuotteen tiedot
| Tuotenimike | LENOVO X1 2IN1 G11 X7-358H/14"2.8K-TOUCH/64GB/1TB/W11P/3P |
| Tuotekoodi | 21V9001NMX |
| EAN-koodi | 199275079221 |
| Valmistajan takuu | Valmistajan takuu |
| Hinta (kpl) | 5 039,84 € |
| Varastossa | 10 |
| KPL | |
▶
| Bluetooth | Kyllä |
| Sarja |
▶ Akku
| Akun kapasiteetti, Wh | 58 |
▶ Datasiirto
| Wi-Fi | Kyllä |
▶ Energian hallinta
| Virtalähde, W | 65 |
▶ Kamera
| Kameran tehollinen erottelutarkkuus, pikseliä | 10 MP |
| Sisäänrakennettu kamera | Kyllä |
▶ Kestävä kehitys
| Valmistajan arvio: Koko elinkaaren aikaiset CO2 -päästöt, kg | 122 |
| Valmistajan arvio: Päästöarvioissa käytetty tuotteen elinkaari, vuotta | 4 |
| Valmistajan arvio: Valmistuksen aikaiset CO2 -päästöt, kg | 104.45 |
| Ympäristösertifikaatit | EPEAT Gold , Energy Star 9.0 , ErP , RoHS compliant , TCO 9.0 |
▶ Käyttöjärjestelmä ja ohjelmisto
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro |
▶ Langattoman lähiverkon ominaisuudet
| WLAN antennit | 2x2 |
▶ Levyasema
| Kiiltävä näyttö | Ei |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Näytön koko, " | 14 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 2880 x 1800 |
▶ Liitettävyys
| Kuuloke-/mikrofoniyhdistelmäportti | Y |
| USB 3.2 (3.1 sukupolvi 1) A-tyypin porttien määrä | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tyypin porttien määrä | 0 |
▶ Liitännät
| HDMI-porttien lukumäärä | 1 |
| Integroitu muistikortinlukija | Ei |
| Telakointi | Thunderbolt , USB-C |
| Thunderbolt-porttien määrä | 3 |
| USB-C lataava | Kyllä |
| USB-C latausteho max., W | 65 |
| USB-C latausteho min., W | 45 |
| Yhteydet | Audio (3.5mm) , HDMI , Thunderbolt 4 , USB-A |
▶ Mikrofoni
| Kiinteä mikrofoni | Kyllä |
▶ Muisti
| Muistin kellotaajuus, MHz | 9600 |
| Muistipaikat | 1 |
| Muistipaikat (vapaana) | 0 |
| Sisäinen enimmäismuisti, GB | 64 GB |
| Sisäinen muisti, GB | 64 |
| Sisäinen muisti, MB | 64 GB |
| Sisäisen muistin tyyppi | LPDDR5x |
▶ Näppäimistö
| Erillinen numeronäppäimistö | Ei |
| Näppäimistön asettelu | Nordic (Finland, Sweden, Norway, Denmark) |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
▶ Näytönohjain
| Näytönohjain | Intel Arc B390 |
| Näytönohjain muisti (dedikoitu) GB | Käyttää keskusmuistia |
▶ Ohjelmisto
| Käyttöjärjestelmä asennettu | Windows 11 Pro |
▶ Paino ja mitat
| Mitat (LxSxK), mm | 313.5 x 219.25 x 9.24/16.4 |
| Tuotteen paino, g | 1150 |
▶ Prosessori
| Copilot+PC | Kyllä |
| Energiatehokkaiden ytimien määrä | 8 |
| Intel Smart Cache, MB | 18 |
| Intel Turbo Boost, GHz | 5.00 |
| Intel vPro | Kyllä |
| NPU | Kyllä |
| Pienitehoisten energiatehokkaiden ytimien määrä | 4 |
| Prosessorimalli | Intel Core Ultra X7 368H (Max. 5.00GHz, 18M, 16C) |
| Prosessorin ytimet | 16 |
| Suoritinperhe | Intel Core Ultra X7 |
| Suoritinvalmistaja | Intel |
▶ Suojaus
| Kaapelilukkopaikka | Kensington |
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
| TPM-turvapiirin versio | 2.0 |
| Älykortinlukija | Ei |
▶ Tallennusväline
| Kokonaistallennuskapasiteetti, GB | 1000 |
| Optinen asema | Ei |
| Tallennuskapasiteetti | 1 TB SSD |
▶ Verkko
| Bluetooth-versio | 5.4 |
| Mobiiliyhteys | Optiona |
| WLAN tyyppi | Intel Wi-Fi 7 BE211, 802.11be |
▶ Ääni
| Kaiuttimen teho, W | 2 x 2 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
▶ Muut
| EAN-koodi | 199275079221 |
| Tuoteryhmä | KANNETTAVAT TIETOKONEET |
| Valmistaja | LENOVO |
| Valmistajan koodi | 21V9001NMX |
TUOTTEEN OHEISMATERIAALI JA LINKIT
| Linkit: |
PSREF Linkki valmistajan tuotesivulle |
Suositeltavat tuotteet
Yhteensopivat tuotteet
▶KAAPELIT
▶KANNETTAVIEN LAUKUT
▶KUULOKKEET JA MIKROFONIT
▶NÄPPÄIMISTÖT JA HIIRET
▶NÄYTÖT
▶TELAKOINTIASEMAT
Hinnat eivät sisällä ALV:a.
Hinnat valuutassa EUR. Hinnat sitoumuksetta.
Näytä tuoterivin selitteet
Piilota tuoterivin selitteet
Varastossa – selitykset
- Bundle = Tuote kuuluu ainakin yhteen bundleen.
- ! =Erikoistarjous.
