Tallenna tuotetiedot Word-tiedostoon:
Vaihtoehdot:
Oletustuloste sisältää tuoteselitteen, kysytyimmät ominaisuudet ja suositeltavat yhteensopivat tuotteet.
Lisää dokumenttiin:
HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 50.0m 1-Pack Fiber Optic Cable, 50 m, LC, LC
Tuotetta ei ole saatavilla
Tuotteen saatavuus: 20.04.2026
Toimitus: ei varastossa (20.04.2026)
(Tuote saattaa poiketa kuvasta ja kuvan tuote voi sisältää osia jotka eivät kuulu varsinaiseen tuotteeseen.)
HPE FIBRE CHANNEL CABLE LC-LC MULTI-MODE OM3 50M
.
Ominaisuudet
Avaa lisää tietoja klikkaamalla alla olevia otsikoita. Avaa kaikki tiedot kerralla klikkaamalla "Näytä kaikki ominaisuudet"-nappia.
Näytä kaikki ominaisuudetTuotteen tiedot
| Tuotenimike | HPE FIBRE CHANNEL CABLE LC-LC MULTI-MODE OM3 50M |
| Tuotekoodi | AJ839A |
| EAN-koodi | 0884420053736 |
| Takuu | 36 KK |
| Hinta (kpl) | 246,32 |
| Varastossa | 20.04.2026 |
| KPL | |
▶ Logistiikkatiedot
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 85447000 |
▶ Muut ominaisuudet
| Lyhyt yhteenveto | HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 50.0m 1-Pack Fiber Optic Cable, 50 m, LC, LC |
▶ Ominaisuudet
| Johdon pituus, m | 50 |
| Kuoren halkaisija, µm | 125 |
| Liitin 1 | LC |
| Liitin 2 | LC |
| Liittimen 1 sukupuoli | Male connector |
| Liittimen 2 sukupuoli | Male connector |
| Tiedonsiirtonopeus, Gbit/s | 8 |
| Tuetut aaltopituudet, nm | 850 |
| Tuotteen väri | Blue |
| Täysin kaksipuolinen | Y |
| Ytimen halkaisija, µm | 50 |
▶ Muut
| Bruttopaino | 1.22 |
| EAN-koodi | 0884420053736 |
| KAAPELITYYPPI | KUITU |
| Nettopaino | 0.26 |
| Tuoteryhmä | KAAPELIT |
| Valmistaja | HEWLETT-PACKARD ENTERPRISE |
| Valmistajan koodi | AJ839A |
TUOTTEEN OHEISMATERIAALI JA LINKIT
| Linkit: |
Information in the official manufacturer web site (english) |
Yhteensopivat tuotteet
▶KYTKIMET
Hinnat sisältävät ALV:n.
Hinnat valuutassa EUR. Hinnat sitoumuksetta.
Näytä tuoterivin selitteet
Piilota tuoterivin selitteet
Varastossa selitykset
- Bundle = Tuote kuuluu ainakin yhteen bundleen.
- ! =Erikoistarjous.
