Tallenna tuotetiedot Word-tiedostoon:
Vaihtoehdot:
Oletustuloste sisältää tuoteselitteen, kysytyimmät ominaisuudet ja suositeltavat yhteensopivat tuotteet.
Lisää dokumenttiin:
HPE Aruba Networking 2920/2930M 1m Stacking Cable, 1 m
Tuotetta ei ole saatavilla
Tuotteen saatavuus: 23.04.2026
Toimitus: ei varastossa (23.04.2026)
(Tuote saattaa poiketa kuvasta ja kuvan tuote voi sisältää osia jotka eivät kuulu varsinaiseen tuotteeseen.)
HPE 2920 1.0M STACKING CABLE
Aruba 2920 1 m Stacking Cable. Käytetään modulin J9733A yhteydessä pinotessa Aruba 2920 kytkimiä. (Max 4 kytkintä / pino)
Ominaisuudet
Avaa lisää tietoja klikkaamalla alla olevia otsikoita. Avaa kaikki tiedot kerralla klikkaamalla "Näytä kaikki ominaisuudet"-nappia.
Näytä kaikki ominaisuudetTuotteen tiedot
| Tuotenimike | HPE 2920 1.0M STACKING CABLE |
| Tuotekoodi | J9735A |
| EAN-koodi | 0886112322762 |
| Takuu | 0 PV |
| Hinta (kpl) | 118,71 € |
| Varastossa | 23.04.2026 |
| KPL | |
▶ Logistiikkatiedot
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 85444290 |
▶ Muut ominaisuudet
| Lyhyt yhteenveto | HPE Aruba Networking 2920/2930M 1m Stacking Cable, 1 m |
▶ Ominaisuudet
| InfiniBand-protokolla | Y |
| Johdon pituus, m | 1 |
| Tuotteen väri | Black |
▶ Muut
| Bruttopaino | 0.23 |
| EAN-koodi | 0886112322762 |
| Tuoteryhmä | ANTENNIT |
| Valmistaja | HEWLETT-PACKARD ENTERPRISE |
| Valmistajan koodi | J9735A |
TUOTTEEN OHEISMATERIAALI JA LINKIT
| Linkit: |
Information in the official manufacturer web site (english) |
Yhteensopivat tuotteet
▶KYTKIMET
Hinnat sisältävät ALV:n.
Hinnat valuutassa EUR. Hinnat sitoumuksetta.
Näytä tuoterivin selitteet
Piilota tuoterivin selitteet
Varastossa – selitykset
- Bundle = Tuote kuuluu ainakin yhteen bundleen.
- ! =Erikoistarjous.
