Tallenna tuotetiedot Word-tiedostoon:
Vaihtoehdot:
Oletustuloste sisältää tuoteselitteen, kysytyimmät ominaisuudet ja suositeltavat yhteensopivat tuotteet.
Lisää dokumenttiin:
HPE Aruba Networking 2920/2930M 0.5m Stacking Cable, 0,5 m
Tuotetta ei ole saatavilla
Tuotteen saatavuus: 23.04.2026
Toimitus: ei varastossa (23.04.2026)
(Tuote saattaa poiketa kuvasta ja kuvan tuote voi sisältää osia jotka eivät kuulu varsinaiseen tuotteeseen.)
HPE 2920 0.5M STACKING CABLE
Aruba 2920 0.5m Stacking Cable. Käytetään modulin J9733A yhteydessä pinotessa Aruba 2920 kytkimiä. (Max 4 kytkintä / pino)
Ominaisuudet
Avaa lisää tietoja klikkaamalla alla olevia otsikoita. Avaa kaikki tiedot kerralla klikkaamalla "Näytä kaikki ominaisuudet"-nappia.
Näytä kaikki ominaisuudetTuotteen tiedot
| Tuotenimike | HPE 2920 0.5M STACKING CABLE |
| Tuotekoodi | J9734A |
| EAN-koodi | 0886112322755 |
| Takuu | 0 PV |
| Hinta (kpl) | 89,76 € |
| Varastossa | 23.04.2026 |
| KPL | |
▶ Logistiikkatiedot
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 85444290 |
▶ Muut ominaisuudet
| Lyhyt yhteenveto | HPE Aruba Networking 2920/2930M 0.5m Stacking Cable, 0,5 m |
▶ Ominaisuudet
| InfiniBand-protokolla | Y |
| Johdon pituus, m | 0.5 |
▶ Muut
| Bruttopaino | 0.22 |
| EAN-koodi | 0886112322755 |
| Tuoteryhmä | ANTENNIT |
| Valmistaja | HEWLETT-PACKARD ENTERPRISE |
| Valmistajan koodi | J9734A |
Yhteensopivat tuotteet
▶KYTKIMET
Hinnat sisältävät ALV:n.
Hinnat valuutassa EUR. Hinnat sitoumuksetta.
Näytä tuoterivin selitteet
Piilota tuoterivin selitteet
Varastossa – selitykset
- Bundle = Tuote kuuluu ainakin yhteen bundleen.
- ! =Erikoistarjous.
