Tallenna tuotetiedot Word-tiedostoon:
Vaihtoehdot:
Oletustuloste sisältää tuoteselitteen, kysytyimmät ominaisuudet ja suositeltavat yhteensopivat tuotteet.
Lisää dokumenttiin:
Samsung Galaxy A37 on varustettu älykkäillä tekoälyavusteisilla ominaisuuksilla, jotka helpottavat arkea ja vapaa-aikaa. Tyylikäs, ohut ja kiiltävä muotoilu houkuttelee käyttämään puhelinta usein – ja hintaakin on helppo rakastaa.
Tuotteen saatavuus: 245 (245 kpl)
Toimitus: heti
(Tuote saattaa poiketa kuvasta ja kuvan tuote voi sisältää osia jotka eivät kuulu varsinaiseen tuotteeseen.)
SAMSUNG GALAXY A37 5G AWESOME CHARCOAL 128 GB
Äly kohtaa muotoilun – hyvään hintaan
Samsung Galaxy A37 on varustettu älykkäillä tekoälyavusteisilla ominaisuuksilla, jotka helpottavat arkea ja vapaa-aikaa. Tyylikäs, ohut ja kiiltävä muotoilu houkuttelee käyttämään puhelinta usein – ja hintaakin on helppo rakastaa.
Tekoälyllä paranneltu kamera teräviin kuviin
Galaxy A37 -puhelimessa on kehittynyt kolmoiskamera: 50 MP pääkamera optisella kuvanvakaimella (OIS), 8 MP ultralaajakulmakamera ja 5 MP makrokamera. 12 MP etukamera Video HDR -tuella mahdollistaa selkeät ja yksityiskohtaiset selfiet ja videot myös haastavassa valaistuksessa.
Suuri ja kirkas näyttö
Suuri 6,7 tuuman näyttö tarjoaa jopa 120 Hz:n virkistystaajuuden, mikä takaa sulavan ja responsiivisen selaamisen sekä luonnollisen liikkeen kaikessa sisällössä. Vision Booster säätää kirkkautta ympäristön mukaan, ja
vähennetty sininen valo vähentää silmien rasitusta.
Pitkäkestoinen akku
Tehokas 5 000 mAh:n akku tarjoaa jopa kahden päivän käyttöajan. 45 W pikalatauksella saat jopa 65 % latauksen vain 30 minuutissa.
Rakennettu kestämään
Galaxy A37 on suunniteltu kestämään vaativissa olosuhteissa IP68-luokituksen mukaisesti, ja se on valmistettu osittain kierrätetyistä materiaaleista.
Vakaa ja nopea yhteys
Galaxy A37 voimanlähteenä toimii Exynos 1480-prosessori ja se tukee 5G-yhteyksiä, joten saat nopeaa ja luotettavaa suorituskykyä striimaamiseen, pelaamiseen ja multitaskaamiseen.
Ominaisuudet
Avaa lisää tietoja klikkaamalla alla olevia otsikoita. Avaa kaikki tiedot kerralla klikkaamalla "Näytä kaikki ominaisuudet"-nappia.
Näytä kaikki ominaisuudetTuotteen tiedot
| Tuotenimike | SAMSUNG GALAXY A37 5G AWESOME CHARCOAL 128 GB |
| Tuotekoodi | SM-A376BZABEUB |
| EAN-koodi | 8806099035273 |
| Takuu | 24 KK |
| Hinta (kpl) | 462,80 € |
| Varastossa | 245 |
| KPL | |
▶
| Bluetooth | Kyllä |
| Näyttö | 6.7" FHD+ Super AMOLED+ Infinity-O (19.5:9) 120 Hz 1900 nits (HBM) |
| Sarja |
▶ Akku
| Akun kapasiteetti, mAh | 5000 |
▶ Kamera
| Takakamera, MP | 50 + 8 + 5 |
| Toinen kamera | 12 |
▶ Kestävä kehitys
| Energialuokka | A |
▶ Kuvanlaatu
| Kuvasuhde | 19.5:9 |
▶ Käyttöjärjestelmä ja ohjelmisto
| Mobiilikäyttöjärjestelmä | Android |
▶ Levyasema
| Näytön koko, " | 6.7 |
| Virkistystaajuus, Hz | 120 |
▶ Liitännät
| Dual SIM -tuki | Kyllä |
| Latausliittimen tyyppi | USB-C |
| SIM kortin tyyppi | eSIM |
▶ Muisti
| Käyttäjämuisti | 6 GB |
▶ Muut ominaisuudet
| Lyhyt yhteenveto | Samsung Galaxy A37 on varustettu älykkäillä tekoälyavusteisilla ominaisuuksilla, jotka helpottavat arkea ja vapaa-aikaa. Tyylikäs, ohut ja kiiltävä muotoilu houkuttelee käyttämään puhelinta usein – ja hintaakin on helppo rakastaa. |
▶ Näyttö
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1080 x 2340 |
▶ Paino ja mitat
| Mitat (LxSxK), mm | 78.2 x 7.4 x 162.9 |
| Tuotteen paino, g | 197 |
▶ Prosessori
| Prosessorimalli | Exynos 1480 |
▶ Puhelimen toiminnot
| Android Enterprise Recommended | Kyllä |
| Knox Mobile Enrollment-tuki | Kyllä |
| Zero-Touch Enrollment-tuki | Kyllä |
▶ Suojaus
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
▶ Tallennusväline
| Tallennuskapasiteetti | 128 GB |
▶ Verkko
| Bluetooth-versio | 5.3 |
| WLAN tyyppi | Wi-Fi 6 802.11 a/b/g/n/ac/ax 2.4+5 GHz |
▶ Virranhallinta
| IP-luokitus | IP68 |
▶ Muut
| EAN-koodi | 8806099035273 |
| Sisältö | Galaxy A37 -puhelin, USB Type-C -kaapeli, SIM-kortin irrotusneula, pikaopas |
| Tuoteryhmä | ÄLYPUHELIMET |
| Valmistaja | SAMSUNG |
| Valmistajan koodi | SM-A376BZABEUB |
TUOTTEEN OHEISMATERIAALI JA LINKIT
| Linkit: |
Information in the official manufacturer web site (english) |
Yhteensopivat tuotteet
▶PALVELUT
▶PUHELINTARVIKKEET
Hinnat sisältävät ALV:n.
Hinnat valuutassa EUR. Hinnat sitoumuksetta.
Näytä tuoterivin selitteet
Piilota tuoterivin selitteet
Varastossa – selitykset
- Bundle = Tuote kuuluu ainakin yhteen bundleen.
- ! =Erikoistarjous.
