Tallenna tuotetiedot Word-tiedostoon:
Vaihtoehdot:
Oletustuloste sisältää tuoteselitteen, kysytyimmät ominaisuudet ja suositeltavat yhteensopivat tuotteet.
Lisää dokumenttiin:
Samsung Galaxy A37 on varustettu älykkäillä tekoälyavusteisilla ominaisuuksilla, jotka helpottavat arkea ja vapaa-aikaa. Tyylikäs, ohut ja kiiltävä muotoilu houkuttelee käyttämään puhelinta usein – ja hintaakin on helppo rakastaa.
Tuotteen saatavuus: 75 (75 kpl)
Toimitus: heti
(Tuote saattaa poiketa kuvasta ja kuvan tuote voi sisältää osia jotka eivät kuulu varsinaiseen tuotteeseen.)
SAMSUNG GALAXY A37 5G AWESOME CHARCOAL 256 GB ENTERPRISE EDITION
Galaxy A37 5G 256GB Ent Ed Charcoal
Ominaisuudet
Avaa lisää tietoja klikkaamalla alla olevia otsikoita. Avaa kaikki tiedot kerralla klikkaamalla "Näytä kaikki ominaisuudet"-nappia.
Näytä kaikki ominaisuudetTuotteen tiedot
| Tuotenimike | SAMSUNG GALAXY A37 5G AWESOME CHARCOAL 256 GB ENTERPRISE EDITION |
| Tuotekoodi | SM-A376BZAGEEB |
| EAN-koodi | 8806099113445 |
| Valmistajan takuu | Valmistajan takuu |
| Hinta (kpl) | 617,00 € |
| Varastossa | 75 |
| KPL | |
▶
| Bluetooth | Kyllä |
| Näyttö | 6.7" FHD+ Super AMOLED+ Infinity-O (19.5:9) 120 Hz 1900 nits (HBM) |
| Sarja |
▶ Akku
| Akun kapasiteetti, mAh | 5000 |
▶ Kamera
| Takakamera, MP | 50 + 8 + 5 |
| Toinen kamera | 12 |
▶ Kestävä kehitys
| Energialuokka | A |
▶ Kuvanlaatu
| Kuvasuhde | 19.5:9 |
▶ Käyttöjärjestelmä ja ohjelmisto
| Mobiilikäyttöjärjestelmä | Android |
▶ Levyasema
| Näytön koko, " | 6.7 |
| Virkistystaajuus, Hz | 120 |
▶ Liitännät
| Dual SIM -tuki | Kyllä |
| Latausliittimen tyyppi | USB-C |
| SIM kortin tyyppi | eSIM |
▶ Muisti
| Käyttäjämuisti | 8 GB |
▶ Muut ominaisuudet
| Lyhyt yhteenveto | Samsung Galaxy A37 on varustettu älykkäillä tekoälyavusteisilla ominaisuuksilla, jotka helpottavat arkea ja vapaa-aikaa. Tyylikäs, ohut ja kiiltävä muotoilu houkuttelee käyttämään puhelinta usein – ja hintaakin on helppo rakastaa. |
▶ Paino ja mitat
| Mitat (LxSxK), mm | 78.2 x 7.4 x 162.9 |
| Tuotteen paino, g | 197 |
▶ Prosessori
| Prosessorimalli | Exynos 1480 |
▶ Puhelimen toiminnot
| Android Enterprise Recommended | Kyllä |
| Knox Mobile Enrollment-tuki | Kyllä |
| Zero-Touch Enrollment-tuki | Kyllä |
▶ Suojaus
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
▶ Tallennusväline
| Tallennuskapasiteetti | 256 GB |
▶ Verkko
| Bluetooth-versio | 5.3 |
| WLAN tyyppi | Wi-Fi 6 802.11 a/b/g/n/ac/ax 2.4+5 GHz |
▶ Virranhallinta
| IP-luokitus | IP68 |
▶ Muut
| EAN-koodi | 8806099113445 |
| Sisältö | Galaxy A37 -puhelin, USB Type-C -kaapeli, SIM-kortin irrotusneula, pikaopas |
| Tuoteryhmä | ÄLYPUHELIMET |
| Valmistaja | SAMSUNG |
| Valmistajan koodi | SM-A376BZAGEEB |
Yhteensopivat tuotteet
▶PALVELUT
▶PUHELINTARVIKKEET
Hinnat sisältävät ALV:n.
Hinnat valuutassa EUR. Hinnat sitoumuksetta.
Näytä tuoterivin selitteet
Piilota tuoterivin selitteet
Varastossa – selitykset
- Bundle = Tuote kuuluu ainakin yhteen bundleen.
- ! =Erikoistarjous.
