Tallenna tuotetiedot Word-tiedostoon:
Vaihtoehdot:
Oletustuloste sisältää tuoteselitteen, kysytyimmät ominaisuudet ja suositeltavat yhteensopivat tuotteet.
Lisää dokumenttiin:
Tuotteen saatavuus: 2 (2 kpl)
Toimitus: varmista toimitusaika
(Tuote saattaa poiketa kuvasta ja kuvan tuote voi sisältää osia jotka eivät kuulu varsinaiseen tuotteeseen.)
TP-LINK TAPO C410 IN/OUT WIRE-FREE SECURITY CAMERA
- Langaton, asennettavissa lähes minne tahansa: Poistaa pistorasioiden tarpeen ja mahdollistaa joustavan sijoittelun. Lisää turvallisuutta kotiisi, missä ja milloin tahansa.
- Ylivoimaiset 2K 3MP -kuvat: Tallenna jokainen yksityiskohta kristallinkirkkaalla 2K-tarkkuudella, edistyneiden algoritmien varmistessa täydellisen valotuksen päivin ja öin.
- Värillinen yökuvaus: Näe yö elävin värein suurella aukolla varustetun linssin ja sisäänrakennettujen kohdevalojen ansiosta, jopa 30 jalan (9m) etäisyydellä.
- Pitkä akunkesto: Jopa 180 päivän turvallisuus yhdellä latauksella, mikä minimoi huoltotarpeen.
- Joustavat tallennusvaihtoehdot: Valitse paikallinen microSD-tallennus, jopa 512GB, tai turvallinen Tapo Care -pilvipalvelu mielenrauhan takaamiseksi.
- Älykäs henkilötunnistus: Saat hälytyksiä, kun henkilö havaitaan, vähentäen vääriä hälytyksiä ja tarpeettomia ilmoituksia.
- Älykkäät puhelinilmoitukset: Mukauta toimintavyöhykkeitä tarkkaa liikkeentunnistusta ja puhelinilmoituksia varten, keskittyen olennaiseen.
- IP65-säänkestävä: Tarjoaa erinomaisen veden- ja pölynsuojauksen ulkokäyttöön.
Ominaisuudet
Avaa lisää tietoja klikkaamalla alla olevia otsikoita. Avaa kaikki tiedot kerralla klikkaamalla "Näytä kaikki ominaisuudet"-nappia.
Näytä kaikki ominaisuudetTuotteen tiedot
| Tuotenimike | TP-LINK TAPO C410 IN/OUT WIRE-FREE SECURITY CAMERA |
| Tuotekoodi | TAPO-C410 |
| EAN-koodi | 4895252503746 |
| Valmistajan takuu | Valmistajan takuu |
| Hinta (kpl) | 58,57 € |
| Varastossa | 2 |
| KPL | |
▶
| Sarja |
▶ Akku
| Akun kapasiteetti, mAh | 6400 |
▶ Datasiirto
| Wi-Fi | Kyllä |
▶ Hallintaominaisuudet
| Painikkeet | Reset-painike , Virtapainike |
▶ Kamera
| IR kantama maksimi, m | 9.1 |
| IR-valo | Kyllä |
| Kategoria | Bullet |
| Ulkokäyttö | Kyllä |
| Varifocal | Ei |
▶ Kuvatunnistin
| Optisen sensorin koko, " | 1/2.8 |
▶ Liitännät
| Integroitu muistikortinlukija | Kyllä |
▶ Linssijärjestelmä
| Optiikka | 3.17mm |
▶ Mikrofoni
| Kiinteä mikrofoni | Kyllä |
▶ Muisti
| Suurin muistikortin koko, GB | 512 GB |
▶ Multimedia
| Yhteensopivat muistikortit | microSD |
▶ Paino ja mitat
| Mitat (LxSxK), mm | 60 x 89 x 60 |
| Tuotteen paino, g | 230 |
▶ Sertifikaatit
| Sertifiointi | BSMI , CE , CEC , DOE , FCC , IP65 , KC , NCC , NTRA , RCM |
▶ Suojaus
| Tietoturva-algoritmit | 128-bit AES Encryption with SSL/TLS WPA/WPA2-PSK |
▶ Verkko
| WLAN tyyppi | IEEE 802.11b/g/n, 2.4 GHz Wi-Fi |
▶ Video
| H.265 tallennus | Ei |
| Videokuvan resoluutio | 2304 x 1296 |
▶ Virranhallinta
| IP-luokitus | IP65 |
| Käyttölämpötila (T-T), °C | -20-45 |
▶ Virtalähde
| Power over Ethernet -tuki | Ei |
▶ Väri
| Tuotteen väri | Valkoinen |
▶ Ääni
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
▶ Muut
| Anturin tyyppi | CMOS |
| EAN-koodi | 4895252503746 |
| Tuoteryhmä | IP KAMERAT |
| Valmistaja | TP-LINK |
| Valmistajan koodi | TAPO-C410 |
TUOTTEEN OHEISMATERIAALI JA LINKIT
| Linkit: |
Tuote valmistajan sivulla |
Yhteensopivat tuotteet
▶IP KAMERAT
Hinnat sisältävät ALV:n.
Hinnat valuutassa EUR. Hinnat sitoumuksetta.
Näytä tuoterivin selitteet
Piilota tuoterivin selitteet
Varastossa – selitykset
- Bundle = Tuote kuuluu ainakin yhteen bundleen.
- ! =Erikoistarjous.
