Tallenna tuotetiedot Word-tiedostoon:
Vaihtoehdot:
Oletustuloste sisältää tuoteselitteen, kysytyimmät ominaisuudet ja suositeltavat yhteensopivat tuotteet.
Lisää dokumenttiin:
Elegantti muotoilu ja tekniset innovaatiot tekevät XPS 13 Plus (9320) –kannettavasta ainutlaatuisen kokonaisuuden. Näyttö, näppäimistö ja lasipintainen tasohiiri ovat tavanomaista suurempia, mikä takaa erinomaisen käyttömukavuuden ja konetyöstetty alumiinirunko on kevyt mutta kestävä.
Suorituskyvystä vastaa tehokas 13. sukupolven Intel Core -suoritin, nopea keskusmuisti sekä ripeä M.2. SSD levy. Edistyksellinen Wi-Fi 6E takaa, että suuremmatkin tiedostot siirtyvät vaivattomasti sillä kaistaa riittää.
Näe työsi tarkimmatkin yksityiskohdat erinomaisella kirkkaudella ilman häiritseviä heijasteita - jopa ulkoilmassa. Värit toistuvat luonnollisesti sillä XPS malliston näytöt tarjoavat erinomaisen väripeiton. Eyesafe®-tekniikkaa vähentää silmille haitallista sinivaloa ilman, että värien eloisuus tai kuvan tarkkuus kärsivät.
XPS on varustettu kahdella Thunderbolt 4 (USB-C) liitännällä ja niitä tukevan valinnaisen telakointiaseman avulla kannettavan voi yhdistää kätevästi kaikkiin työpisteen laitteisiin ja ladata samanaikaisesti, vain yhtä kaapelia käyttäen.
Tuotetta ei ole saatavilla
Tuotteen saatavuus: TE
Toimitus: ei varastossa (TE)
(Tuote saattaa poiketa kuvasta ja kuvan tuote voi sisältää osia jotka eivät kuulu varsinaiseen tuotteeseen.)
DELL XPS 13 PLUS I7-1360P/13.4FHD+/16GB/1TBSSD/IXE/11P/1PS
Elegantti muotoilu ja tekniset innovaatiot tekevät XPS 13 Plus (9320) ?kannettavasta ainutlaatuisen kokonaisuuden. Näyttö, näppäimistö ja lasipintainen tasohiiri ovat tavanomaista suurempia, mikä takaa erinomaisen käyttömukavuuden ja konetyöstetty alumiinirunko on kevyt mutta kestävä.
Suorituskyvystä vastaa tehokas 13. sukupolven Intel Core -suoritin, nopea keskusmuisti sekä ripeä M.2. SSD levy. Edistyksellinen Wi-Fi 6E takaa, että suuremmatkin tiedostot siirtyvät vaivattomasti sillä kaistaa riittää.
Näe työsi tarkimmatkin yksityiskohdat erinomaisella kirkkaudella ilman häiritseviä heijasteita - jopa ulkoilmassa. Värit toistuvat luonnollisesti sillä XPS malliston näytöt tarjoavat erinomaisen väripeiton. Eyesafe®-tekniikkaa vähentää silmille haitallista sinivaloa ilman, että värien eloisuus tai kuvan tarkkuus kärsivät.
XPS on varustettu kahdella Thunderbolt 4 (USB-C) liitännällä ja niitä tukevan valinnaisen telakointiaseman avulla kannettavan voi yhdistää kätevästi kaikkiin työpisteen laitteisiin ja ladata samanaikaisesti, vain yhtä kaapelia käyttäen.
Tärkeimmät ominaisuudet:
- Intel Core i7-1360P (18 MB, 12 ydintä, jopa 5.00 GHz)
- 13.4" FHD+ (1920x1200) (sRGB 100%), 500 nit näyttö
- 16 GB (6000 MHz) LPDDR5 (integroitu)
- 1 TB PCIe NVME M.2 SSD
- Intel Iris Xe Graphics -näytönohjain (integroitu)
- Intel Killer Wi-Fi 6E 1675 (AX211) + Bluetooth 5.2
- 55Wh akku (3 kennoa)
- HD 720p + IR (30fps) webkamera
- Sormenjälkitunnistin virtapainikkeessa
- Taustavalaistu näppäimistö (Nordic)
- Windows 11 Pro (Suomi, ruotsi, norja, tanska, englanti)
Kiintolevypaikat:
- 1x M.2 2230/2280 (käytössä)
Ulkoiset portit:
- 2x Thunderbolt 4 (Type-C) (Power Delivery & DisplayPort)
Ympäristöstandardit/Säännökset:
- ENERGY STAR 8.0 sertifioitu
- EPEAT 2018 Gold sertifioitu
Takuu:
Vuoden kansainvälinen ProSupport on-site takuu, vasteaika seuraava työpäivä.
Ominaisuudet
Avaa lisää tietoja klikkaamalla alla olevia otsikoita. Avaa kaikki tiedot kerralla klikkaamalla "Näytä kaikki ominaisuudet"-nappia.
Näytä kaikki ominaisuudetTuotteen tiedot
| Tuotenimike | DELL XPS 13 PLUS I7-1360P/13.4FHD+/16GB/1TBSSD/IXE/11P/1PS |
| Tuotekoodi | Y93NY |
| EAN-koodi | 5397184826928 |
| Valmistajan takuu | Valmistajan takuu |
▶
| Bluetooth | Kyllä |
| Sarja |
▶ Akku
| Akun kapasiteetti, Wh | 55 |
▶ Datasiirto
| Wi-Fi | Kyllä |
▶ Energian hallinta
| Virtalähde, W | 60 |
▶ Kamera
| Sisäänrakennettu kamera | Kyllä |
▶ Kestävä kehitys
| Valmistajan arvio: Koko elinkaaren aikaiset CO2 -päästöt, kg | 380 |
| Valmistajan arvio: Päästöarvioissa käytetty tuotteen elinkaari, vuotta | 4 |
| Ympäristösertifikaatit | EPEAT Gold , Energy Star 8.0 |
▶ Käyttöjärjestelmä ja ohjelmisto
| Asennuskielivaihtoehdot | Englanti , Norja , Ruotsi , Suomi , Tanska |
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro |
▶ Langattoman lähiverkon ominaisuudet
| WLAN antennit | 2x2 |
▶ Levyasema
| Kiiltävä näyttö | Ei |
| Kirkkaus, cd/m² | 500 |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön koko, " | 13.4 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1920 x 1200 |
| Virkistystaajuus, Hz | 60 |
▶ Liitettävyys
| HDMI-porttien lukumäärä | 0 |
| USB 3.2 (3.1 sukupolvi 1) A-tyypin porttien määrä | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tyypin porttien määrä | 0 |
▶ Liitännät
| Integroitu muistikortinlukija | Ei |
| Telakointi | Thunderbolt |
| Thunderbolt-porttien määrä | 2 |
| Yhteydet | Thunderbolt 4 (USB-C) |
▶ Mikrofoni
| Kiinteä mikrofoni | Kyllä |
▶ Muisti
| Muistin kellotaajuus, MHz | 6000 |
| Sisäinen enimmäismuisti, GB | 16 GB |
| Sisäinen muisti, GB | 16 |
| Sisäinen muisti, MB | 16 GB |
| Sisäisen muistin tyyppi | LPDDR5 |
▶ Muut ominaisuudet
| Lyhyt yhteenveto |
Elegantti muotoilu ja tekniset innovaatiot tekevät XPS 13 Plus (9320) –kannettavasta ainutlaatuisen kokonaisuuden. Näyttö, näppäimistö ja lasipintainen tasohiiri ovat tavanomaista suurempia, mikä takaa erinomaisen käyttömukavuuden ja konetyöstetty alumiinirunko on kevyt mutta kestävä. Suorituskyvystä vastaa tehokas 13. sukupolven Intel Core -suoritin, nopea keskusmuisti sekä ripeä M.2. SSD levy. Edistyksellinen Wi-Fi 6E takaa, että suuremmatkin tiedostot siirtyvät vaivattomasti sillä kaistaa riittää. Näe työsi tarkimmatkin yksityiskohdat erinomaisella kirkkaudella ilman häiritseviä heijasteita - jopa ulkoilmassa. Värit toistuvat luonnollisesti sillä XPS malliston näytöt tarjoavat erinomaisen väripeiton. Eyesafe®-tekniikkaa vähentää silmille haitallista sinivaloa ilman, että värien eloisuus tai kuvan tarkkuus kärsivät. XPS on varustettu kahdella Thunderbolt 4 (USB-C) liitännällä ja niitä tukevan valinnaisen telakointiaseman avulla kannettavan voi yhdistää kätevästi kaikkiin työpisteen laitteisiin ja ladata samanaikaisesti, vain yhtä kaapelia käyttäen. |
▶ Näppäimistö
| Erillinen numeronäppäimistö | Ei |
| Näppäimistön asettelu | Suomi |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
▶ Näytönohjain
| Näytönohjain | Intel Iris Xe Graphics |
| Näytönohjain muisti (dedikoitu) GB | Käyttää keskusmuistia |
| Näytönohjainperhe | Intel Iris |
▶ Ohjelmisto
| Käyttöjärjestelmä asennettu | Windows 11 Pro |
▶ Paino ja mitat
| Mitat (LxSxK), mm | 259.3 x 199 x 15.28 |
| Tuotteen paino, g | 1230 |
▶ Prosessori
| Energiatehokkaiden ytimien määrä | 8 |
| Intel Hyper Threading | Kyllä |
| Intel Smart Cache, MB | 18 |
| Intel Turbo Boost, GHz | 5.00 |
| Intel Virtualisointi teknologia | VT-x / VT-d |
| Intel vPro | Ei |
| Prosessorimalli | Intel Core i7-1360P (Max. 5.00GHz, 18M, 12C) |
| Prosessorin ytimet | 12 |
| Suoritinperhe | Intel Core i7 |
| Suoritinvalmistaja | Intel |
▶ Suojaus
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Älykortinlukija | Ei |
▶ Tallennusväline
| Kokonaistallennuskapasiteetti, GB | 1000 |
| Optinen asema | Ei |
| Tallennuskapasiteetti | 1 TB SSD |
▶ Verkko
| Bluetooth-versio | 5.3 |
| Mobiiliyhteys | Ei |
| WLAN tyyppi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
▶ Ääni
| Kaiuttimen teho, W | 2 x 2 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
▶ Muut
| EAN-koodi | 5397184826928 |
| Tuoteryhmä | KANNETTAVAT TIETOKONEET |
| Valmistaja | DELL |
| Valmistajan koodi | Y93NY |
Suositeltavat tuotteet
Yhteensopivat tuotteet
▶KAAPELIT
▶KAIUTTIMET
▶KANNETTAVIEN LAUKUT
▶KANNETTAVIEN LISÄVARUSTEET
▶KUULOKKEET JA MIKROFONIT
▶NÄPPÄIMISTÖT JA HIIRET
▶NÄYTTÖTELINEET
▶NÄYTÖT
▶TAKUU- JA TUKILAAJENNUKSET
▶TELAKOINTIASEMAT
▶VIRTALÄHTEET JA -ADAPTERIT
▶WEBKAMERAT
Hinnat sisältävät ALV:n.
Hinnat valuutassa EUR. Hinnat sitoumuksetta.
Näytä tuoterivin selitteet
Piilota tuoterivin selitteet
Varastossa – selitykset
- Bundle = Tuote kuuluu ainakin yhteen bundleen.
- ! =Erikoistarjous.
