Tallenna tuotetiedot Word-tiedostoon:
Vaihtoehdot:
Oletustuloste sisältää tuoteselitteen, kysytyimmät ominaisuudet ja suositeltavat yhteensopivat tuotteet.
Lisää dokumenttiin:
TAPO-C420S2 kamerassa on 2K QHD videolaatu millä saat erittäin selkeän kuvan. Jopa 180 päivän akunkestolla saat pitkän käyttöiän. Älykkään tunnistuksen avulla kamera tunnistaa ihmiset, eläimet sekä ajoneuvot. Johdottoman asennuksen ansiosta saat vapautta valita kameralle sopivan asennuspaikan. Tallennus hoituu erikseen hankittavalle muistikortille (max. 256GB) tai erikseen tilattavalle Tapo Care pilvipalvelulle. IP65-suojaus auttaa kestämään ulko-olosuhteissa.
Tuotetta ei ole saatavilla
Tuotteen saatavuus: TE
Toimitus: ei varastossa (TE)
(Tuote saattaa poiketa kuvasta ja kuvan tuote voi sisältää osia jotka eivät kuulu varsinaiseen tuotteeseen.)
TP-LINK TAPO C420S2 WIRE-FREE SECURITY CAMERA SYSTEM 2P
TAPO-C420S2 kamerassa on 2K QHD videolaatu millä saat erittäin selkeän kuvan. Jopa 180 päivän akunkestolla saat pitkän käyttöiän. Älykkään tunnistuksen avulla kamera tunnistaa ihmiset, eläimet sekä ajoneuvot. Johdottoman asennuksen ansiosta saat vapautta valita kameralle sopivan asennuspaikan. Tallennus hoituu erikseen hankittavalle muistikortille (max. 256GB) tai erikseen tilattavalle Tapo Care pilvipalvelulle. IP65-suojaus auttaa kestämään ulko-olosuhteissa. Pakkaus sisältää kaksi kameraa.
Ominaisuudet
Avaa lisää tietoja klikkaamalla alla olevia otsikoita. Avaa kaikki tiedot kerralla klikkaamalla "Näytä kaikki ominaisuudet"-nappia.
Näytä kaikki ominaisuudetTuotteen tiedot
| Tuotenimike | TP-LINK TAPO C420S2 WIRE-FREE SECURITY CAMERA SYSTEM 2P |
| Tuotekoodi | TAPO-C420S2 |
| EAN-koodi | 4897098688052 |
| Valmistajan takuu | Valmistajan takuu |
| Hinta (kpl) | 161,67 € |
| Varastossa | TE |
| KPL | |
▶
| Sarja |
▶ Datasiirto
| Wi-Fi | Kyllä |
▶ Kamera
| IR kantama maksimi, m | 15 |
| IR-valo | Kyllä |
| Ulkokäyttö | Kyllä |
| Varifocal | Ei |
▶ Kuvatunnistin
| Optisen sensorin koko, " | 1/3 |
▶ Liitännät
| Integroitu muistikortinlukija | Kyllä |
▶ Linssijärjestelmä
| Optiikka | 3.18mm |
| Polttoväli, mm | 3.18 |
▶ Mikrofoni
| Kiinteä mikrofoni | Kyllä |
▶ Muisti
| Suurin muistikortin koko, GB | 256 GB |
▶ Multimedia
| Yhteensopivat muistikortit | microSD |
▶ Muut ominaisuudet
| Lyhyt yhteenveto | TAPO-C420S2 kamerassa on 2K QHD videolaatu millä saat erittäin selkeän kuvan. Jopa 180 päivän akunkestolla saat pitkän käyttöiän. Älykkään tunnistuksen avulla kamera tunnistaa ihmiset, eläimet sekä ajoneuvot. Johdottoman asennuksen ansiosta saat vapautta valita kameralle sopivan asennuspaikan. Tallennus hoituu erikseen hankittavalle muistikortille (max. 256GB) tai erikseen tilattavalle Tapo Care pilvipalvelulle. IP65-suojaus auttaa kestämään ulko-olosuhteissa. |
▶ Paino ja mitat
| Mitat (LxSxK), mm | 110.6 x 64.2 x 64.2 |
▶ Suojaus
| Tietoturva-algoritmit | WPA/WPA2-PSK |
▶ Verkko
| WLAN tyyppi | IEEE 802.11b/g/n, 2.4 GHz |
▶ Video
| H.265 tallennus | Ei |
| Videokuvan resoluutio | 2K QHD (2560 × 1440 px) |
| Videon pakkausformaatit | H.264 |
▶ Virranhallinta
| IP-luokitus | IP65 |
▶ Ääni
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
▶ Muut
| EAN-koodi | 4897098688052 |
| Tuetut protokollat | TCP/IP, ICMP, DNS, HTTPS, TCP, UDP |
| Tuoteryhmä | IP KAMERAT |
| Valmistaja | TP-LINK |
| Valmistajan koodi | TAPO-C420S2 |
Yhteensopivat tuotteet
▶IP KAMERAT
Hinnat sisältävät ALV:n.
Hinnat valuutassa EUR. Hinnat sitoumuksetta.
Näytä tuoterivin selitteet
Piilota tuoterivin selitteet
Varastossa – selitykset
- Bundle = Tuote kuuluu ainakin yhteen bundleen.
- ! =Erikoistarjous.
