Tallenna tuotetiedot Word-tiedostoon:
Vaihtoehdot:
Oletustuloste sisältää tuoteselitteen, kysytyimmät ominaisuudet ja suositeltavat yhteensopivat tuotteet.
Lisää dokumenttiin:
HPE Networking X450 4U/7U Universal 4-post Rack Mount Kit, Hopea, 2,59 kg
Tuotetta ei ole saatavilla
Tuotteen saatavuus: 23.04.2026
Toimitus: ei varastossa (23.04.2026)
(Tuote saattaa poiketa kuvasta ja kuvan tuote voi sisältää osia jotka eivät kuulu varsinaiseen tuotteeseen.)
HPE X450 4U/7U UNIV 4-POST RACK MNT KIT
HPE X450 4U/7U Universal - Telineasennuspakkaus malleihin HPE Aruba 5406R, 5406R zl2, 5412R, 5412R zl2
Ominaisuudet
Avaa lisää tietoja klikkaamalla alla olevia otsikoita. Avaa kaikki tiedot kerralla klikkaamalla "Näytä kaikki ominaisuudet"-nappia.
Näytä kaikki ominaisuudetTuotteen tiedot
| Tuotenimike | HPE X450 4U/7U UNIV 4-POST RACK MNT KIT |
| Tuotekoodi | J9852A |
| EAN-koodi | 0888182574003 |
| Takuu | 0 PV |
| Hinta (kpl) | 452,73 € |
| Varastossa | 23.04.2026 |
| KPL | |
▶ Logistiikkatiedot
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 85389099 |
▶ Muut ominaisuudet
| Kotelo | 4U/7U |
| Lyhyt yhteenveto | HPE Networking X450 4U/7U Universal 4-post Rack Mount Kit, Hopea, 2,59 kg |
▶ Ominaisuudet
| Tuotteen väri | Silver |
| Yhteensopivuus | HP 5406R, 5412R |
▶ Paino ja mitat
| Tuotteen korkeus, mm | 716.3 |
| Tuotteen leveys, mm | 119.4 |
| Tuotteen paino, g | 2590 |
| Tuotteen syvyys, mm | 71.1 |
▶ Muut
| Bruttopaino | 2.96 |
| EAN-koodi | 0888182574003 |
| Tuoteryhmä | ANTENNIT |
| Valmistaja | HEWLETT-PACKARD ENTERPRISE |
| Valmistajan koodi | J9852A |
TUOTTEEN OHEISMATERIAALI JA LINKIT
| Linkit: |
Information in the official manufacturer web site (english) |
Yhteensopivat tuotteet
▶GENEERISET
▶KYTKIMET
Hinnat sisältävät ALV:n.
Hinnat valuutassa EUR. Hinnat sitoumuksetta.
Näytä tuoterivin selitteet
Piilota tuoterivin selitteet
Varastossa – selitykset
- Bundle = Tuote kuuluu ainakin yhteen bundleen.
- ! =Erikoistarjous.
