Tallenna tuotetiedot Word-tiedostoon:
Vaihtoehdot:
Oletustuloste sisältää tuoteselitteen, kysytyimmät ominaisuudet ja suositeltavat yhteensopivat tuotteet.
Lisää dokumenttiin:
upcycle it Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 AMD (Refurbished) A, AMD Ryzen™ 5 PRO, 2.3 GHz, 35.6 cm (14"), 1920 x 1080 pixels, 16 GB, 512 GB
Tuotteen saatavuus: 14 (14 kpl)
Toimitus: heti
(Tuote saattaa poiketa kuvasta ja kuvan tuote voi sisältää osia jotka eivät kuulu varsinaiseen tuotteeseen.)
UPCYCLE LENOVO T14 G2 R5-5650U/14FHD/16GB/512SSD/4G/W11P/2Y
"The Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 is a powerful and professional laptop designed for users who require high performance, mobility, and reliability in their daily work. This Grade A refurbished model has been carefully inspected and upgraded to deliver an experience close to that of a new product, while also offering a more sustainable and cost-effective alternative. As described: “Grade A products may show minimal signs of use.”
The ThinkPad T14 Gen 2 is equipped with an AMD Ryzen™ 5 Pro 5650U processor, 16 GB RAM, and a fast 512 GB SSD, providing solid performance for multitasking, office work, and professional applications. The 14-inch Full HD touchscreen delivers a more flexible and intuitive user experience, while AMD Radeon™ graphics ensure stable visual performance. With Windows 11 Pro, you get modern features and advanced security.
The device includes Wi-Fi, Bluetooth, Gigabit Ethernet, a Nordic keyboard, a built-in webcam, and docking support. It also comes with WWAN installed, making it ready for mobile connectivity wherever you work. Security is handled by a TPM security chip.
Weighing 1.55 kg and featuring a robust yet portable design, the ThinkPad T14 Gen 2 is an ideal choice for those seeking a professional, flexible, and sustainable laptop with a long lifespan."
Ominaisuudet
Avaa lisää tietoja klikkaamalla alla olevia otsikoita. Avaa kaikki tiedot kerralla klikkaamalla "Näytä kaikki ominaisuudet"-nappia.
Näytä kaikki ominaisuudetTuotteen tiedot
| Tuotenimike | UPCYCLE LENOVO T14 G2 R5-5650U/14FHD/16GB/512SSD/4G/W11P/2Y |
| Tuotekoodi | LAP-T14G2-MX-A017 |
| EAN-koodi | 5713552044150 |
| Valmistajan takuu | Valmistajan takuu |
| Hinta (kpl) | 605,00 € |
| Varastossa | 14 |
| KPL | |
▶
| Bluetooth | Kyllä |
| Sarja |
▶ Akku
| Akun kapasiteetti, Wh | 50 |
▶ Datasiirto
| Wi-Fi | Kyllä |
▶ Kamera
| Kameran tehollinen erottelutarkkuus, pikseliä | 720p |
| Sisäänrakennettu kamera | Kyllä |
▶ Käyttöjärjestelmä ja ohjelmisto
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro |
▶ Levyasema
| Kiiltävä näyttö | Ei |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön koko, " | 14 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1920 x 1080 |
▶ Liitettävyys
| Ethernet LAN (RJ-45) -portit | 1 |
| Kuuloke-/mikrofoniyhdistelmäportti | Y |
| USB 3.2 (3.1 sukupolvi 1) A-tyypin porttien määrä | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tyypin porttien määrä | 0 |
▶ Liitännät
| HDMI-porttien lukumäärä | 1 |
| Integroitu muistikortinlukija | Kyllä |
| Telakointi | Mekaaninen , USB-C |
| USB-A (USB 3.2) porttien määrä | 2 |
| USB-C porttien määrä | 2 |
| Yhteydet | Audio (3.5mm) , HDMI , USB-A , USB-C |
▶ Mikrofoni
| Kiinteä mikrofoni | Kyllä |
▶ Muisti
| Muistin kellotaajuus, MHz | 3200 |
| Muistipaikat | 1 |
| Muistipaikat (vapaana) | 0 |
| Sisäinen enimmäismuisti, GB | 24 GB |
| Sisäinen muisti, GB | 16 |
| Sisäinen muisti, MB | 16 GB |
| Sisäisen muistin tyyppi | DDR4 |
▶ Näppäimistö
| Erillinen numeronäppäimistö | Ei |
| Näppäimistön asettelu | Nordic (Finland, Sweden, Norway, Denmark) |
| Taustavalaistu näppäimistö | Ei |
▶ Näytönohjain
| Näytönohjain | AMD Radeon Graphics |
| Näytönohjain muisti (dedikoitu) GB | Käyttää keskusmuistia |
| Näytönohjainperhe | AMD Radeon |
▶ Ohjelmisto
| Käyttöjärjestelmä asennettu | Windows 11 Pro |
▶ Paino ja mitat
| Mitat (LxSxK), mm | 329 x 227 x 17.9 |
| Tuotteen paino, g | 1460 |
▶ Prosessori
| Prosessorimalli | AMD Ryzen 5 PRO 5650U (Max. 4.20GHz, 16M, 6C) |
| Prosessorin taajuus, MHz | 2.30 |
| Prosessorin ytimet | 6 |
| Suoritinperhe | AMD Ryzen 5 PRO |
| Suoritinvalmistaja | AMD |
▶ Suojaus
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Älykortinlukija | Ei |
▶ Tallennusväline
| Kokonaistallennuskapasiteetti, GB | 512 |
| Optinen asema | Ei |
| Tallennuskapasiteetti | 512 GB SSD |
▶ Verkko
| Bluetooth-versio | 5.1 |
| Mobiiliyhteys | Kyllä |
| WLAN tyyppi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
▶ Muut
| Alkuperäinen valmistaja | LENOVO |
| EAN-koodi | 5713552044150 |
| Tuoteryhmä | KANNETTAVAT TIETOKONEET |
| Valmistaja | UPCYCLE IT PC |
| Valmistajan koodi | LAP-T14G2-MX-A017 |
TUOTTEEN OHEISMATERIAALI JA LINKIT
| Linkit: |
Information in the official manufacturer web site (english) |
Suositeltavat tuotteet
Yhteensopivat tuotteet
▶KAAPELIT
▶KANNETTAVIEN LAUKUT
▶KUULOKKEET JA MIKROFONIT
▶NÄPPÄIMISTÖT JA HIIRET
▶NÄYTÖT
▶TELAKOINTIASEMAT
Hinnat sisältävät ALV:n.
Hinnat valuutassa EUR. Hinnat sitoumuksetta.
Näytä tuoterivin selitteet
Piilota tuoterivin selitteet
Varastossa – selitykset
- Bundle = Tuote kuuluu ainakin yhteen bundleen.
- ! =Erikoistarjous.
